Yükleniyor...
3.1 Puan
15 Yorum

Burger King

Historia AVM, Kat 3, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0212 6355042
Yorumlar (15)
2
S.... S....
Personel çok yavaş, hamburgerin ekmeği bayattı. Ne zaman gelsek kasalardan birisi çalışmıyor. Cola asitsizdi. İçerisi çok pis. Oturmak için alan geniş ona lafım yok ama içerisi gerçekten çok bakımsız ve dağınık. Haftasonu ya da haftaiçi farketmez hep bu vaziyette maalesef.
2
D.... B.......
Menüler hakkknda bilgisizler ve istemediğiniz takdirde ketçap mayonez verilmiyormuş! Nerden kısacagınızı şaşırdınız
4
B.... K........
????????Burası benim ilk göz ağrım..... Beni küçüklüğümde annem hem lahmacun yemeye götürürdü , hiç bir zaman hamburger patates ve kola gömen bir çocukluk geçirmedim. Ne zaman kendi param oldu , kendim tek başıma dışarı çıkacak oldum o zaman düştüm bu sonu olmayan çukura.... ????????Çukur dediğime bakmayın benim için bu yemekler çok anlam ifade ediyor. Her gittiğimde 2li hambuger menü yedim genellikle ,  sonradan sonradan keşfettim diğer menüleri. Sıcak , hızlı servis  en güzeli de doğru bir servis her zaman vazgeçilmezler arasındadır. Gittiğimde hiçbir zaman bir sıkıntı yaşamadım çok şükür. Sadece sıkıntı olan , içeride çocukların oynaması için top havuzu olduğundan  biraz gürültülü olabiliyor. O nedenle historia ya fasfood hamburger yiyeceksem tercihim mcdonals oluyor , hem açık alan hem gürültüsüz. Yoksa tabi ki sosları için bile gelinebilir buraya.    Teşekkürler ....
4
B.... K........
4
B.... K........
4
D.... D....
Bu şubesine hamburger menü değil, dondurma yemek için oturdum.
Burger King şubeleri içinde oturma alanı en geniş olanlardan ve oturma alanı alışveriş merkezinin ortak yemek alanında değil, Burger King'in kendi ayrı alanı yani daha sessiz sakin rahat bir ortamda yiyorsunuz, avm kargaşasından uzaklaştırmış, bu anlamda çok hoşuma gitti.
4
D.... D....
Bu şubesine hamburger menü değil, dondurma yemek için oturdum. Burger King şubeleri içinde oturma alanı en geniş olanlardan ve oturma alanı alışveriş merkezinin ortak yemek alanında değil, Burger King'in kendi ayrı alanı yani daha sessiz sakin rahat bir ortamda yiyorsunuz, avm kargaşasından uzaklaştırmış, bu anlamda çok hoşuma gitti.
1
L.............. L..............
Çok kötü yetersiz kalır burayı anlatmak için. Gördüğüm en kötü Burger king şubesi. Temizlik sıfır. Patatesler yağ çekmiş resmen eski yağ kokusu var. Cola bir arkadaşın yorumunda da belirttiği gibi şekerli siyah su kıvamında. Diğer şubelerini bilmesem hadi böyle zaten diyeceğim ama diğer şubelerde yediğimizde asla böyle şeylerle karşılaşmadık.
2
T.... Ş........
Tam bir burger manyağıyım,ama ne zaman bu burger kinge gelsem bi daha burgera tövbe diyorum. 1 senedir kaç kez gittiysem bir kere bile doğru düzgün kola içtiğimi hatırlamıyorum. Şekerli siyah su,başka bişey değil. Çalışanlara gelince,önlerinde müşteri olmasına rağmen arkada el kol şakaları,laf şakaları filan. Hoş bişey değil. İyi olarak,hamburgerim bildiğiniz yanıktı. Değiştirmelerini rica ettim ve değiştirdiler. Onun dışında söyleyebiliğicem çok da güzel özellik yok
5
E... B.....
Lezzete 5 verdim evet çünkü gerçekten buranin salatasini çok seviyorum yapabilcegim bisey yok ketçapla bol kasarli olunca begeniyorum :(( :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım