Yükleniyor...
4.4 Puan
20 Yorum

Tadım Dondurma

Haseki Sultan Mahallesi, Kızılelma Caddesi, No 17/E, Fatih, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma, Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 586 21 11
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Oturma alanı yok.
 • Gel-Al
 • Alkol bulunmaz.
 • Dış mekan var.
 • Tatlı ve Pasta
 • Çocuklar için uygun.
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
Yorumlar (20)
4
M...... B....
Efsane bir pastane diyebilirim. El değiştirdi diye duydum ama bilemiyorum. Yıllar önce dershane çıkışı tatlı yemeye giderdik çay hep taze olurdu ve tatlıları inanılmaz güzel balkon tarzı oturma yeri (kış bahçesi de deniyor olabilir emin değilim.) sohbeti keyifli kılıyor tavsiye ederim
5
N...... N......
Yıllardır değişmeyen tat. Yazın çeşit çeşit dondurmasını, kışın salep ve bozasını mutlaka denemelisiniz. Dondurması gerçek meyveden yapılıyor. Deneyin farkı göreceksiniz
5
E....... E.......
Yıllardır değişmeyen tat. Yazın çeşit çeşit dondurmasını, kışın salep ve bozasını mutlaka denemelisiniz. Dondurması gerçek meyveden yapılıyor. Deneyin farkı göreceksiniz
5
N..... A.....
Yıllardır dondurmasıyla meşurdur. Fiyatları uygun. Kaliteli ve temiz bir yer. Bu civarda herkesin bildiği keyifli bir mekan. İçerisinde oturma alanı var. Rahatça tatlı yiyip sohbet edilebilen bir yer.
5
S...... S......
Bir süredir önünden geçmeme rağmen hiç içeri girme isteği uyandırmayan bir mekandı, geçenlerde bir şans vermek istedim ve iyi ki vermişim. İçerideki dekorasyon ve fotoğraflardan anladığım kadarıyla eski bir işletme. Bence bir inci pastanesi olabilecek düzeyde ancak maalesef adı yeterince duyulmamış. (belki de ben bilmiyorumdur) Dondurması civardaki en iyi dondurma diyebilirim. Topu 3 lira ve kesinlikle hakediyor. Limonlu ve damla sakızlı dondurmalarına bayıldık. Profiterol ben çok sevmesem de arkadaşım çok beğendi, kazandibi de çok lezzetliydi ancak içi biraz donmuş gibiydi. Sütlü tatlıların porsiyonu 8 lira. Aşağıda sigara ile ilgili olumsuz bir yorum gördüm ona istinaden şunu da yazayım, mekan çok büyük değil ama sigara içilen ve içilmeyen ayrı bölümler var, biz içilmeyen tarafta oturduk ve rahatsız edici bir durumla karşılaşmadık. Tekrar tekrar gideceğim bir mekan oldu, tavsiye ederim.
5
S...... S......
Bir süredir önünden geçmeme rağmen hiç içeri girme isteği uyandırmayan bir mekandı, geçenlerde bir şans vermek istedim ve iyi ki vermişim.

İçerideki dekorasyon ve fotoğraflardan anladığım kadarıyla eski bir işletme. Bence bir inci pastanesi olabilecek düzeyde ancak maalesef adı yeterince duyulmamış. (belki de ben bilmiyorumdur)

Dondurması civardaki en iyi dondurma diyebilirim. Topu 3 lira ve kesinlikle hakediyor. Limonlu ve damla sakızlı dondurmalarına bayıldık.

Profiterol ben çok sevmesem de arkadaşım çok beğendi, kazandibi de çok lezzetliydi ancak içi biraz donmuş gibiydi. Sütlü tatlıların porsiyonu 8 lira.

Aşağıda sigara ile ilgili olumsuz bir yorum gördüm ona istinaden şunu da yazayım, mekan çok büyük değil ama sigara içilen ve içilmeyen ayrı bölümler var, biz içilmeyen tarafta oturduk ve rahatsız edici bir durumla karşılaşmadık.

Tekrar tekrar gideceğim bir mekan oldu, tavsiye ederim.
5
A.... Ş.......
Uzman olduğunu layıkıyla yapacaksın. Fabrikalaşmaya gerek yok. Bence gıda işinin içine kimyasal olaylar sokuldukça özünü kaybediyor. (Şu fabrikalaşmış pastanelere lafım) İşte burası hala bozulmamış yerlerden. Profiterol konusunda üstüne tanımam ve tabi ki dondurması da güzeldir. Adamlar bunları iyi yapıyor ve yapmaya da devam ediyorlar. Tebrikler..
4
A...... S.....
Eski bi mekan eski bir tat. Bence denemeye değer. Burası ile ilgili şöyle bir durum söz konusu: 20 yıldır dondurmasını yediğim mahallemde küçük bir cevher olan Yaşar ustanın dondurma sanatını öğrendiği kişidir buranın sahibi yaşlı eski İstanbul insanı amcamız ???? artık kendisi yapmıyor ise birşey diyemem ama ben yediğimde fena değildi
4
A...... S.....
Eski bi mekan eski bir tat. Bence denemeye değer. Burası ile ilgili şöyle bir durum söz konusu: 20 yıldır dondurmasını yediğim mahallemde küçük bir cevher olan Yaşar ustanın dondurma sanatını öğrendiği kişidir buranın sahibi yaşlı eski İstanbul insanı amcamız
3
C.... B........
Özel bir sut tadi alamadim hatta tatli geldi. Bolgesine göre üzücü bir durum. Calisanlar da mekanla alakasiz gibi sorulara sasirarak cevap veriyorlar.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım