Yükleniyor...
2.6 Puan
18 Yorum

Sarıhan Time

Haseki Sultan Mahallesi, Kızılelma Caddesi, No 45, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat, Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunmaz.
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Kahvaltı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Paket Servisi
 • Banka kartı
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Klimalı
 • Ramazan
Yorumlar (18)
1
F..... S.....
Koyu renkli olan beyran çorbasını 5 ağustos 2020’de yedik.Bugün tekrar arkadaşlarımı öve öve götürdüğüm kızılelma caddesindeki sarıhanda gelen çorba da soldaki açık renk olan beyran.İkisi de beyran fakat arasındaki farkı görüyorsunuz.Bu beyrana benzemiyor dediğimizde komi “acısı eksiktir,getireyim dedi” ve kattık.Renkte neredeyse hala aymı haldeydi.Bu hizmetle 3 daimi müşteri kaybetti.Kesinlikle böyle bir olayı kuruma yakıştıramadım.Herkesin bilgisine.Beyran çorbasıyla uzaktan yakından alâkası yoktu.
1
E... D....
Sadece salça tadını aldim. Ama masallah antepten iyi secmisler salçayı. Sicak suyun icine salca ve kavurma koyulsa ayni tadi yakalamak mümkün. Hayalimdeki kelle paca bu değildi. Kesinlikle tavsiye etmem
1
E... D....
Sadece salça tadını aldim.
Ama masallah antepten iyi secmisler salçayı.
Sicak suyun icine salca ve kavurma koyulsa ayni tadi yakalamak mümkün.
Hayalimdeki kelle paca bu değildi.
Kesinlikle tavsiye etmem
3
K...... K.........
Kelle paça çok lezzetli ve sıcaktı ancak kokoreç için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Biraz soğuk geldi. Sunumları özensiz. Çalışanlar çok ilgili değiller. Çok kalabalık olmamasına rağmen siparişi birçok kez tekrarlamak durumunda kaldık. Kaldı ki bu performansa göre fiyatlar oldukça yüksek.
3
Y........... Y...........
24 saat açık bir işletme. Menüsü oldukça zengin, porsiyonlar doyurucu ve sunumları özenli. Mekan temiz ve garsonlar ilgili. Sakatat sevmeyenler için alternatif çorbaları olan Beyran, Antep usulü olmasa da doyurucu ve lezzetli. Gece açık olması itibariyle aşırı alkol almış kişilerin tercih ettiği bir yer olduğundan tatsız bir kavgaya şahit olmak istemiyorsanız geç saatte özellikle de aile ile tercih edilmesi pek isabetli değil. Fiyatlar ise ortalamanın üzerinde.
4
V..... Y......
Tam olarak bir çorbacı. Çorbaya dair herşeyi enfes. Garsonlar kibar ilgili. Hep kalabalık. Damar tuzlama, special, beyran harika çorbalar. Malzemeleri dolu dolu. Şırdanını yedimraz büyüktü şırdan ama güzel pişmiş lezzetliydi. Oturur oturmaz rokamız turşumuz geliyor önümüze. Fiyatlar belki yüksek ama değer. Tavsiye ederim.
3
K.... E...
ortalama bir lezzet diyebilirim. beklentiyi çok yüksek tutmayın. garsonların alakasızlığı ve tavırları hoşuma gitmedi. 2 defa gittim birinde su içmedik ama masadaki sular hesaba yazıldı önemsemedim ikinci gidişimde de aynı şey oldu. Su içmedik diyince  pardon diyip hesaptan düşüldü. Hoş değil.
4
H........ H........
Beyran ve dil çorbalarını tavsiye ederim gayet lezzetli bulduğumu söyleyebilirim. Diğer çorbalarını henüz içemedim ama onlar da güzeldir büyük ihtimalle. Fiyat olarak pahalı, öğrenciyseniz fazla yaklaşmayın derim :)
1
T............. T.............
Temizlik hjjen 0 sıfır dışarıda daha fazla sinek vardır masadaki tabalar ise tam bir rezalet tozlu bardaklar lekeli ve parmak izi dolu garsonlar çat pat Türkçe biliyor fiyat ise uçmuşlar
3
E.... Ö.....
Tepeüstü şubeden sonra burası pek çekilmiyor. Çorbalar bile soğuk geldi. Malzemede fark olduğunu bile düşünüyor insan eğer mekanda kalite düşünce. Tadını alamadan içtim çürüğü...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım