Yükleniyor...
3.3 Puan
6 Yorum

Furkan Döner

Haseki Sultan Mahallesi, Dr. Adnan Adıvar Caddesi, No 7/B, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Lunch menü var
 • Nakit Ödeme
 • Alkol bulunmaz.
 • Banka kartı
 • Gel-Al
 • Dış mekan var.
 • Self-Servis
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
Yorumlar (6)
5
Z... Z.....
Fiyatına göre sundukları güzel di be servisleri samimi geldi ve dışarıda masa sandalyeleri olması güzel ayrıca tavuk çorbasında bol tavuk olmasında güzeldi
2
T......... T.........
Klasik bir dönerci görünümünde.Ev yemekleride az çeşitte olsa bulunuyor.Fiyatlar uygun.İlgi ve alaka güzel.Et döner dürüm ve ayran 16 TL.Ancak döner lezzetsiz.Baharat namına bir şey yok.Sanki lavaşa tatsız tuzsuz et sarıp yiyormuşsunuz gibi.Açıkcası beğenmedim.Kendilerini iyileştirirlerse sevimli bir esnaf lokantası olabilir.
2
P.... P....
Klasik bir dönerci görünümünde.Ev yemekleride az çeşitte olsa bulunuyor.Fiyatlar uygun.İlgi ve alaka güzel.Et döner dürüm ve ayran 16 TL.Ancak döner lezzetsiz.Baharat namına bir şey yok.Sanki lavaşa tatsız tuzsuz et sarıp yiyormuşsunuz gibi.Açıkcası beğenmedim.Kendilerini iyileştirirlerse sevimli bir esnaf lokantası olabilir.
4
P..... Z...........
-Ambiyans: ucuz olduğunu iddia eden bir esnaf lokantası -servis: hızlı, kibar. pide ikramları var. -yemek    -pilav: standart şehriyeli pilav    -mantarlı et sote: ben çok yağlı buldum. Kötü değildi ama damak zevkime çok uymadı. Yarım puanı buradan kırdım. Et miktarı da fazla değildi.    -Mercimek çorba: Alıştığım koyu sarı renkte değildi, ezogelin rengindeydi. Bana kalırsa bir ezogelin çorbasına daha çok kayıyordu tat olarak da. Yarım puanı isim karmaşasından kırdım. (Normalde o kadar anlayışsız değilimdir isim hatalarında ama ezogelin ve mercimek arasındaki minik nüans farkları bilmemiz gerekiyor Türk kültürü içinde yaşıyorsak) Fiyat: Hepsi 20 TL tuttu. Ben fiyatı ucuz bulmadım. Yediğime göre uygun bir fiyat, ancak ambiyansın iddia ettiği gibi "ucuz" değil. Haseki hastanesinin yemekhane kuyruğunun hastane girişine kadar taştığı karlı günlerde gelebilirim.
4
P..... Z...........
-Ambiyans: ucuz olduğunu iddia eden bir esnaf lokantası

-servis: hızlı, kibar. pide ikramları var.

-yemek
   -pilav: standart şehriyeli pilav
   -mantarlı et sote: ben çok yağlı buldum. Kötü değildi ama damak zevkime çok uymadı. Yarım puanı buradan kırdım. Et miktarı da fazla değildi.
   -Mercimek çorba: Alıştığım koyu sarı renkte değildi, ezogelin rengindeydi. Bana kalırsa bir ezogelin çorbasına daha çok kayıyordu tat olarak da. Yarım puanı isim karmaşasından kırdım. (Normalde o kadar anlayışsız değilimdir isim hatalarında ama ezogelin ve mercimek arasındaki minik nüans farkları bilmemiz gerekiyor Türk kültürü içinde yaşıyorsak)

Fiyat: Hepsi 20 TL tuttu. Ben fiyatı ucuz bulmadım. Yediğime göre uygun bir fiyat, ancak ambiyansın iddia ettiği gibi "ucuz" değil.

Haseki hastanesinin yemekhane kuyruğunun hastane girişine kadar taştığı karlı günlerde gelebilirim.
3
Z..... A....
Et tombik Doneri guzel. Icine garniturleri guzel koyuyolar.Diger yemekleri ozellikle ev yemekleri cok kotu . Tavuk donerinde eti cok kotu olmasina ragmen acsaniz kasarli tavuk durum yiyebilrsiniz. Fiyatlari cok uygun
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım