Yükleniyor...
4.0 Puan
6 Yorum

Doruk Cafe

Haseki Sultan Mahallesi, Açıkgöz Sokak, No 29, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Banka kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kahvaltı
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Sodexo
 • Self-Servis
 • Ticket
 • Klimalı
 • Setcard
 • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
3
P..... Z...........
Ambiyans: Tatlı ve temiz bir ev yemekleri restoranı

Servis: Kibar. Siz yemekleri kasada seçiyorsunuz, onlar getiriyorlar. Ellerinden geldiğince hızlı getirmeye çalışıyorlar.

Yemek: 
   Mercimek köftesi+barbunya+karnabahar gratenden oluşan bir tabak istedim. Porsiyonum küçük geldi ama lezzetliydi. 
   Ciğer isteyenlerin tabağı standart porsiyonda. Doyurucu ve isteyenleri memnun etti.
   Tavuk isteyen arkadaşın siparişi çok geç geldi. Nerede kaldığını sorduğumuzda tavuğun geç piştiği söylendi. Ancak yemek geldiğinde en göze hitap eden de oydu. Eğer zamanınız varsa tavuklarını öneririm. Zamanınız yoksa zeytinyağı tabağı (3'ten daha fazla çeşit söyleyin ki ekmekle doymaya çalışmayın benim gibi) veya ciğer söyleyebilirsiniz. Mesai arası geldiğimizi bildikleri halde bu konuda uyarılmamış olmamız üzücüydü. Kısacası tavuğun geç servisinden de 1 puan kırdım. 
   Tiramisu: Keki hazır ve iyi ıslatılmamıştı. Kreması standarttı. Görüntüsü güzel ama lezzeti bir tık alttaydı. Hazır ürün kullanılmasından ve tiramisunun kaşıkla değil de çatalla kesilerek yenecek cinsten bir yaş parta edasıyla hazırlanmasından 1 puan kırdım.

Fiyat: 3 çeşit zeytinyağlı tabağı + 2 çay= 16.5 TL tuttu. Standart fiyatta buldum.

Hastane yemeklerinden sıkıldığım aralarda uğrayabileceğim bir mekan.
3
P..... Z...........
Ambiyans: Tatlı ve temiz bir ev yemekleri restoranı Servis: Kibar. Siz yemekleri kasada seçiyorsunuz, onlar getiriyorlar. Ellerinden geldiğince hızlı getirmeye çalışıyorlar. Yemek:     Mercimek köftesi+barbunya+karnabahar gratenden oluşan bir tabak istedim. Porsiyonum küçük geldi ama lezzetliydi.     Ciğer isteyenlerin tabağı standart porsiyonda. Doyurucu ve isteyenleri memnun etti.    Tavuk isteyen arkadaşın siparişi çok geç geldi. Nerede kaldığını sorduğumuzda tavuğun geç piştiği söylendi. Ancak yemek geldiğinde en göze hitap eden de oydu. Eğer zamanınız varsa tavuklarını öneririm. Zamanınız yoksa zeytinyağı tabağı (3'ten daha fazla çeşit söyleyin ki ekmekle doymaya çalışmayın benim gibi) veya ciğer söyleyebilirsiniz. Mesai arası geldiğimizi bildikleri halde bu konuda uyarılmamış olmamız üzücüydü. Kısacası tavuğun geç servisinden de 1 puan kırdım.     Tiramisu: Keki hazır ve iyi ıslatılmamıştı. Kreması standarttı. Görüntüsü güzel ama lezzeti bir tık alttaydı. Hazır ürün kullanılmasından ve tiramisunun kaşıkla değil de çatalla kesilerek yenecek cinsten bir yaş parta edasıyla hazırlanmasından 1 puan kırdım. Fiyat: 3 çeşit zeytinyağlı tabağı + 2 çay= 16.5 TL tuttu. Standart fiyatta buldum. Hastane yemeklerinden sıkıldığım aralarda uğrayabileceğim bir mekan.
5
N... N...
Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi yakınında ev yemekleri yapan güzel bir cafe. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği var. Yemekler lezzetli, kullanılan malzemeler iyi. Yazın arka bahçesi çok güzel. Öğle saatlerinde servis biraz yavaşlıyor ama lezzetler için değer. Aile olarak işletiyorlar, Güleryüz standart.
5
S.... S....
O kadar saçma herler dört puan alırken bu cafenin üç puan olması beni çok üzdü eviniz gibi sıcak ve tertemiz bi yer. Yemekleri yapan abla ve çovukları işletiyor hepsi güleryüzlü be çok iyi insanlar. Emeklerde çok güzel fasülye ve zeytinyağlıları on numara
4
Ü.... G...
Öğle yemeklerimizin efsane mekanı. Özellikle yaz aylarında bahçesi ayrı bir mutluluk kaynağı. Mehtap Hanım'ın anne yemekleri, eşinin, kızının ve özellikle oğlu Kaan'ın güleryüzlü, özenli servisi keyfimize keyif katıyor. Kısacık öğle kaçamakları şölene dönüşüyor. Yaprak sarma, Balkan köfte, zeytinyağlılar ve profiterol mutlaka tadılmalı. Kendi yaptıkları hardalı aynı zamanda satıyorlar, hardal severler için büyük nimet. Yakın çevreye paket servis de yapan mekan tek eksi notunu akşamları ve hafta sonu kapalı oluşundan alıyor.
4
C.... B....
Bugün bir arkadaşım vasıtası ile keşfettiğim mekan. Haseki civarında bu kadar güzel bu kadar özverili çalışan, içten sahipleri ile farklı olmayı başarmış bir mekan bulmak şaşırtıcı. Ortam gerçekten güzel iç mekanı klima etkisi ile serin, dış mekanı ise güzel dekorasyonu ağaçlar ve çiçekleri ile serin ve oturması güzel. Gelelim yemeklere ben bugün tavuk çorbalarından ve günün menüsü olaram sundukları sebzeli köfteleri yanında makarnalarından tattım ve bu üçlüye 17tl hesap ödedim. Hepsi lezzetliydi ama içlerinde favorim çorbalarıydı. Kesinlikle tavsiyemdir girip memnun kalınıp ayrılınacak bir mekan. En yakın zamanda tekrar deneyeceğim. Şimdiden afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım