Yükleniyor...
3.7 Puan
26 Yorum

Seyr-i İstanbul Cafe Haliç

Demirtaş Mahallesi, Ayrancı Sokak, No 9, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (26)
4
A........ A........
Çalışanları saygılı her şeye hemen koşuşturan insanlardı servis hızlıydı mekan manzara olarak da iyiydi sadece biraz pahalı bi mekan iki kişilik serpme kahvaltı 110 liraydı 12 kişi rezervasyonlu olarak gittik çeşit olarak da fena sayılmazdı sigara böreği kuruydu gerisi iyiydi
3
D.... D....
Kahvaltı için gittim. Güzel sıcak bir mekan. Fakat servisi çok yavaş ve çok fazla ilgilenmiyorlar. Sadece siparişlerimizi aldı ve getirdi sonra yanımıza gelipte birseye ihtiyacınız var mı diye sormadı. Tost istemiştik yanında patates kızartması geldi ama soğuktu. Bunun dışında kahvaltılıklar güzeldi yinede tavsiye ederim.
5
B..... K.....
Pazar kahvaltısı için geldim ve çok ilgiliydi çalışanları. Ortam güzeldi aynı şekilde manzaraya da bayıldım. Evimde gibi hissettim.
3
Z..... Z.....
Kahvaltı olarak güzel, ancak manzara için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Manzarayı daha iyi görebilmek için cam kenarına oturduk ancak camlar silinmemiş, berbat bir haldeydi. Sırf manzarası için gidecekseniz gitmeyin.
1
H..... Y.......
1
H..... Y.......
5
K. G.
İnternetten görerek gittiğim,ziyadesiyle memnun kaldığım bir mekan.. Serpme kahvaltısı doyurucu.. tavsiye ederim
1
H..... Z.....
They are big liars, we asked for a table next to window they said “it reserved” after one hour no one’s come! And they have only 4 tables in the restaurant, 2 next to window only .. the place smaller than you expect! Not recommended at all.
4
E... Ç..........
Çok ilgiliydiler manzara olarak civardaki en iyi cafe serpme kahvaltisini denedim çok iyi degildi ama kesinlikle kötü denemez manzarasi icin gidilmeli
4
F.... I...
To see Istanbul from here is an amazing experience!! Service was fine but could be better. We had hookah with peach and lemon as recommended but could be more fresh aroma, for instance adding some mint would leverage the bar.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım