Yükleniyor...
2.6 Puan
259 Yorum

Kubbe-i Aşk

Demirtaş Mahallesi, Fetva Yokuşu, No 3, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Yorumlar (259)
1
ç... Y....
Verdiğim 1 puan manzarasından mütevellit. Kalabalık olduğu için rezervasyonsuz gidince kenarlarda hemen bir masaya oturmanız çok düşük bir ihtimal biz bir hata yaptık bu sebeple 1 saate yakın masa bekledik. Fakat rezervasyon yapmanız da işe yarar mı bilmiyorum bizden sonra gelen müşteriyi bizden önce boşalan masaya aldılar. Serpme kahvaltı 110 tl(2 kişilik) 3 kişi 180 tl ödedik, oldukça pahalı. Kahvaltıda peynir çeşitleri baskındı, 180 tllik bir kahvaltı değildi Personelleriniz de masa hakkında sorduğum soruya kabaca yanıt verdiler. Masalar çok güneş aldığı için şemsiye tarzı bir şey koymanızı tavsiye ederim. Bize de tecrübe oldu.
3
B... B...
Buradaki fiyat listesi güncel değil. Mekan güzeldi Eminönüne gidince hep buraya uğrarım. Hamburgerleri gayet lezzetli. Fiyatlar önceden daha uygundu. Pandemi sürecinden dolayı da olabilir ancak masada ıslak mendil peçete vs. olmasını beklerdim.
1
G... K.......
1 yıl önce yaklasık sürekli gittigimiz nargile ictigimiz yerdi fakat dün şok olduk o nasıl fiyatlar nasıl zam kapalı kalan koronanın acısını cıkarır gibi cay 7 lira kola 12 lira kücücük pasta 24 nerde görülmüş son kez gitmiş bulundum. Sırf isim yaptı diye boyle olmamalı kesinlikle gitmemeliyiz fiyatlar düsmeli
1
G.... Ş.....
Çalışanlar hiç bir şekilde yardımcı olmuyor fiyatlar böyle bir yere göre çok pahalı gitmenizi asla tavsiye etmem
3
İ.... G.......
deneyimlediğim suflelere göre çok iyi değil ama yine de yeniliyo. mekan manzarası güzel
1
N... Y.......
Hem kazık fiyatlar hemde müşteriye nezaket saygı asla yok. Geç bir saatte kahvaltı yapmaya gittik. Serpme Kahvaltının fiyatı çok pahalı ve içeriği çok yetersiz. İçerisinde bu varmı diyoruz ters ters cevaplar ekstraya girer vs. Gibi sert bir üslupla yanıt aldık sürekli. Müzik çok aşırı sesli ve kısarmısınız dememiz üzerine standart ses deyip kapattılr konuyu. Güler yüz asla yol, hizmet 0. Kasıntı bir tip ilgilendi pardon ilgilenmedi. En son zar zor iptal ettirdik.
2
Y.... B.....
Yıllardır gittiğim mekandı ama bu kesinlikle son oldu eskiden burası kaliteli makul fiyatlı güzel bir yerdi ancak son yıllarda canımızı acıtan klasik istanbul kazıklama modasına bin beter uymuşlar 9 kisi 6 kisilik serpme + 9 portakal suyuna 650 lira ödedik yanlıs duymadınız 650 şazelide lokmada bebek etiler hattında bu fiyatı yakalayamazdık illa gidecekseniz içecek icin mıhlama donuk onun dısında yemekler standart ve üzeri denebilecekte asla ve asla o fiyatlara değmez
1
Y.... A.......
1
Y.... A.......
1
Y.... A.......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım