Yükleniyor...
5.0 Puan
8 Yorum

Bey Kapısı

Demirtaş Mahallesi, Kepenekçi Sabunhane Sokağı, No:15/B, Süleymaniye, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Meksika, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Yorumlar (8)
5
Y.... U....
Çok güzel bir mekan müşterilere samimi ve sıcak davranıyorlar. Yemekleri harika. Gitmeyenlere tavsiye ediyorum.
5
A.... E.
Samimi yüreği sıcak insanlar işletmenin sahibi cidden aile ve arkadaş çevresiyle hiç tereddüt etmeden gelip oturulacak bir yer
5
B...... K......
15 kişilik bir üniversite topluluğu olarak, iftar için geldiğimiz bu yerde gerek çok tatlı yemeklerle gerek güler yüzlü garsonlarla karşılaştık. Kapı girişi biraz ters olsa bile terasın manzarası istanbulu izlemeye değer kılıyor.

We went there as a university community. Foods were delicious and servers were pretty nice. Thanks for all, it has been long time no see a peacefull place like this.
5
B...... K......
15 kişilik bir üniversite topluluğu olarak, iftar için geldiğimiz bu yerde gerek çok tatlı yemeklerle gerek güler yüzlü garsonlarla karşılaştık. Kapı girişi biraz ters olsa bile terasın manzarası istanbulu izlemeye değer kılıyor. We went there as a university community. Foods were delicious and servers were pretty nice. Thanks for all, it has been long time no see a peacefull place like this.
5
E... Ö.......
Muazzam manzarası, harika ambiansı ile boş zamanlarımı geçirdigım emınonunde ki en ıyı kafe diyebileceğim mekan. Rahat rahat herkese tavsıye edebilirim. İyi hizmet teşekkürler
5
İ....... Ç.......
Süleymaniye'nin en gözde mekanlarından birisi olabilir. Manzarası kesinlikle harika. Çay ve kahvesi çok güzel. Özellikle nargilesini şiddetle tavsiye ederim.
5
Ç...... E....
Çok memnun kaldık. Manzarasıda çok güzel,İstanbul’un bütün güzelliklerini görebiliyorsunuz. Şenol Beyde çok misafirperver. Herşey için çok teşekkürler.
5
Ç...... E....
Çok memnun kaldık. Manzarasıda çok güzel,İstanbul’un bütün güzelliklerini görebiliyorsunuz. Şenol Beyde çok misafirperver. Herşey için çok teşekkürler.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım