Yükleniyor...
4.3 Puan
37 Yorum

Sur Balık Restaurant

Cankurtaran Mahallesi, Kennedy Caddesi, No 18, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 360.00 TL
Telefon 0212 5175302
Yorumlar (37)
5
M.... M....
Lezzet, kalite, hijyen, güzel manzara... hepsini bir arada bulabileceğiniz ve cebinizden külçe altın parası çıkartmayan nezih bir yer.
5
M... L....
5
M... L....
5
M... L....
3
S.... A......
Bir koskun salonunda oturuyormussunuz gibi ortam. Ambiyans guzel, fiyatlar yuksek, yemeklerde lezzetli diyebilecegim bir sey yok. Boyle yerlere insanlar gitmeye devam ettikce biz daha cok kaziklanip o parayi hak etmeyen yemekler yeriz.
3
B..... B.....
Deniz manzarası ve lokasyon olarak güzel bi yer ancak fiyatlar uçuk. Mezeler pahalı ve sıradan tat karides hariç. Karides sevmem ancak tereyağı ile pişirilmisti ve cok lezzetliydi. Bir daha gideceğimi sanmıyorum şayet davet vs olmazsa.
3
B..... B.....
Deniz manzarası ve lokasyon olarak güzel bi yer ancak fiyatlar uçuk. Mezeler pahalı ve sıradan tat karides hariç. Karides sevmem ancak tereyağı ile pişirilmisti ve cok lezzetliydi. Bir daha gideceğimi sanmıyorum şayet davet vs olmazsa.

4
T.. T..
Öncelikle mekanın manzarası süper ancak gün tam kararmadan gelinirse daha iyi çünkü hava karardığında manzaranın çok bir anlamı kalmıyor. Ancak yazın çok daha keyifli olacağını düşünüyorum. İçeri girdiğiniz anda başta Veli Bey olmak üzere herkes çok ilgili ve bu ilgi sizi sıkmadan devam ediyor. İçerinin dizaynı bence daha iyi olabilir sonuçta burası fiyatlara bakıldığında sıradan bir yer değil. Gelelim yemeklere; tek kelimeyle enfes. Kuverde getirdikleri zeytinyağı bile muazzamdı. Başlangıçta soğuk meze olarak fava, patlıcan ezme ve ege otu söyledik ve hepsi çok lezzetliydi. Hatta ege otu bugüne kadar yediklerimin en iyisiydi. Ara sıcaklardan balık adana kebap istedik ve oldukça lezizdi. Ana yemekte levrek istedik ve o da gayet lezzetliydi. Fiyatlar tabiki normal yerlere göre yüksek ancak biz yinede alkol almamıza rağmen beklediğimizin altında bir fiyat ödedik. 1 puanı sadece dekordan kırdım çünkü daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Kesinlikle yemekleri çok lezzetli, herkese tavsiye ederim ????????????
4
T.. T..
Öncelikle mekanın manzarası süper ancak gün tam kararmadan gelinirse daha iyi çünkü hava karardığında manzaranın çok bir anlamı kalmıyor. Ancak yazın çok daha keyifli olacağını düşünüyorum. İçeri girdiğiniz anda başta Veli Bey olmak üzere herkes çok ilgili ve bu ilgi sizi sıkmadan devam ediyor. İçerinin dizaynı bence daha iyi olabilir sonuçta burası fiyatlara bakıldığında sıradan bir yer değil. Gelelim yemeklere; tek kelimeyle enfes. Kuverde getirdikleri zeytinyağı bile muazzamdı. Başlangıçta soğuk meze olarak fava, patlıcan ezme ve ege otu söyledik ve hepsi çok lezzetliydi. Hatta ege otu bugüne kadar yediklerimin en iyisiydi. Ara sıcaklardan balık adana kebap istedik ve oldukça lezizdi. Ana yemekte levrek istedik ve o da gayet lezzetliydi. Fiyatlar tabiki normal yerlere göre yüksek ancak biz yinede alkol almamıza rağmen beklediğimizin altında bir fiyat ödedik. 1 puanı sadece dekordan kırdım çünkü daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Kesinlikle yemekleri çok lezzetli, herkese tavsiye ederim
5
Ş........ M.........
Hizmet, kalite arıyorsanız tartışmasız tercih edilmelidir. Patlıcan mezesi, tereyağında karidesi çok çok iyi.(Patlıcan mezesinin tarifini isteyeceğim bir dahakine :) ) Balık çeşitliliği de oldukça iyi ve taze... Tabii bu kadar hizmetin de birazcık da olsa tuzlu tarafı da yok değil. (Balık söylerken fiyat sormanızı tavsiye ederim.)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım