Yükleniyor...
3.4 Puan
97 Yorum

Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesisleri

Cankurtaran Mahallesi, Kennedy Caddesi, Ahırkapı İskele Sokak, No 1, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 95.00 TL
Yorumlar (97)
4
B.... S.
Garsonların ilgisi iyi, fiyatlarına göre lezzet de beklenen düzeyde. Böyle bir manzarada bu fiyata yiyip içmek için tercih edilebilir.
1
O... Ç.....
Yemekler fena değildi fakat tatlılara tatlı demek için bin şahit lazım. Helva berbat, chessecake in tadı bozulmuş gibiydi. Kazandibide bim de satılanlardandı. Belediye tesisi arıyorsunuz sarıköşkü tek geçerim.
4
M...... B.....
Manzarası güzel, garsonlar ilgili, yemekler fiyatına göre iyidir. Tek eksisi, caddeden gelen trafik sesleri. Cam kenarı oturmak isterseniz sırada beklemeniz gerekebilir.
4
İ.... K.......
Ekmek ve su servisi için kişi başı 1 tl ek ödeme alıyorlar tüketseniz de tüketmeseniz de. İlk defa bi sosyal tesiste böyle bir şey görüyorum.
1
B...... Ö.........
Fiyatların keşke bir karşılığı olsaydı.. Kendinizi esnaf lokantasında hissedeceğiniz bir mekan. Gelmeden 3 kere daha düşün .???? Talep olmamasından anlaşılıyor zaten ????????‍♀️
1
B...... Ö.........
Fiyatların keşke bir karşılığı olsaydı.. Kendinizi esnaf lokantasında hissedeceğiniz bir mekan. Gelmeden 3 kere daha düşün .
5
M..... D......
8 Nisan akşam üstü saat 6 civarında gittik. Hafta içi olmasına rağmen mekan kalabalıktı. Öncelikle burada ki fiyatlar eski bilginiz olsun. Hemen hemen bir çok ürüne en az 2-3 lira zam gelmiş. Hizmet kalitesi, yemeklerin kalitesi ve manzara gayet iyiydi. Bir daha tercih edebileceğim bir yer. Eşim ile yedik içtik 64 lira hesap geldi.
1
S... T.......
Mekan Harika park sorunu yok manzara buraya kadar beş burdan sonrasına gelince buraya hızlı garson değil Güler yüzlü işini seven bu misafir geldiği için mutlu olan personeli çalıştırın ki memnun geldiğimiz gibi kalalım elimde çocuk bana geçin karşıda bekleyin diyo konuşma üslubu sıfır diğer sosyal tesisler daha yoğun özel olmadığı halde Güler yüz yardım sever daha çok çalışan ama mutlu çalışan personel dolu misafir götürdüm çorbanın izlerine tereyağ istedi kahvaltılık paket tereyağ getirdi arkadasım çorbaya istedim dedi gitti açık tabakta getirdi bu var dedi ???????? sen nasıl bi mutfaksın sen nasıl bi garsonsun !! Dışarda sizin kaç katı asag çalışan Güleryüz’lü personel var işini sevmeyenleri tutmayın bence mutfakta azıcık kendini gelıstırse şefi kaç para maaş alıyordur güveçte et yağlı biber dolu eti kötü hazır yapılmış sogukta ısıtılmış güvece konulmuş yemek ???? misafirime çok mahcup oldum sevgili müdürler ilgilenenler mutfağa servise el atııııın lütfen ????
1
S... T.......
Mekan Harika park sorunu yok manzara buraya kadar beş burdan sonrasına gelince buraya hızlı garson değil Güler yüzlü işini seven bu misafir geldiği için mutlu olan personeli çalıştırın ki memnun geldiğimiz gibi kalalım elimde çocuk bana geçin karşıda bekleyin diyo konuşma üslubu sıfır diğer sosyal tesisler daha yoğun özel olmadığı halde Güler yüz yardım sever daha çok çalışan ama mutlu çalışan personel dolu misafir götürdüm çorbanın izlerine tereyağ istedi kahvaltılık paket tereyağ getirdi arkadasım çorbaya istedim dedi gitti açık tabakta getirdi bu var dedi
3
Y...... I....
Manzara ambiyans tarihi yapı çok iyi otopark sorunu yok sorun şu ki lezzet ve hizmet sosyal tesis olmasına rağmen böyle bir mekanda böyle manzaraya karşı yemek yemek çok iyi ama bi sosyal tesis olduğu için yadırgamamak lazım böyle bi mekanda x bi restoran olsa idi iki kişi 300-400 lira arası diye sınıflandırılırdı burası.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım