Yükleniyor...
2.9 Puan
27 Yorum

Beltur Gülhane Kandil Cafe

Cankurtaran Mahallesi, Alemdar Caddesi, Gülhane Park içi, No 48, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Telefon 0212 5202047
Yorumlar (27)
4
M....... K.....
A nice cafe restaurant inside the gulhane park with a nice terrace Coffee was nice chocolate fondue was nicer But the waiter wasnt that friendly
5
E.... E....
A must visit while in Old Istanbul and be seated outdoors with the view of Topkapi palace gardens. The ambience is adorable. Coming to the food I had a basic menemen which was the best I’d had so far. I had a sherbet and my husband had a cappuccino. For dessert we tried the chocolate cake and gelato, both were par excellence. There was an adorable kitten below our table who took our heat away. Dying to visit this place again.!
5
E.... E....
A must visit while in Old Istanbul and be seated outdoors with the view of Topkapi palace gardens.
The ambience is adorable.
Coming to the food I had a basic menemen which was the best I’d had so far.
I had a sherbet and my husband had a cappuccino.
For dessert we tried the chocolate cake and gelato, both were par excellence.
There was an adorable kitten below our table who took our heat away.
Dying to visit this place again.!
4
S.... S....
2. Kere ziyaret ettik daha önce geldiğimizde filtre kahve ve salep, çay içmiştik çayları gerçekten güzel değil, içim ısınsın diye içtim sadece. Ama profiterolü denedik ve içinin yoğunluğu çok güzeldi ama dışındaki çikolatası tam olarak çikolata tadı vermemekle birlikte yenilmeyecek kadar değildi. Krokanlı pasta diğer mekanlardaki kadar krokanlı değildi ama çikolatalı kremasının tadı iyiydi. Salep ve Türk kahvesi de güzeldi. Ama çay önermiyorum
1
B...... S....
Tatlısı pek bekleyimi karşılamadı altı kuruydu ve bayatti kremasinda yumurta kokusu vardı ne yazık ki kötü bir tadı vardı çay fazla açıktı acikcasi pek sevemedim. Fiyatlar gereksiz pahalı bence bir beltur cafe için. Bazı çalışanlar ve kasadakiler hariç birçoğu da çok suratsizlar zorla çalışıyorsanız çıkın bence işten. Lütfen dikkat edin.
1
B...... S....
Tatlısı pek bekleyimi karşılamadı altı kuruydu ve bayatti kremasinda yumurta kokusu vardı ne yazık ki kötü bir tadı vardı çay fazla açıktı acikcasi pek sevemedim.
Fiyatlar gereksiz pahalı bence bir beltur cafe için. Bazı çalışanlar ve kasadakiler hariç birçoğu da çok suratsizlar zorla çalışıyorsanız çıkın bence işten.
Lütfen dikkat edin.
3
A... A...
Mekan güzeldi. İçeride ve dışarıda oturma yerleri var. Ulaşımı kolay. Hamburgeri fena değil ama ekmeği sertti biraz. Patatesi azdı ve pek kızarmamisti. Fiyatlar ise ortalama. Bence gidilebilir bir yer????
3
A... A...
Mekan güzeldi. İçeride ve dışarıda oturma yerleri var. Ulaşımı kolay. Hamburgeri fena değil ama ekmeği sertti biraz. Patatesi azdı ve pek kızarmamisti. Fiyatlar ise ortalama. Bence gidilebilir bir yer
2
T....... T.......
Öncelikle buradaki menü güncel değil oraya gittiğimizde daha farklı rakamlarla karşılaştık. Hesap öderken de İstanbul Kart ile ödeme yapamayacağımızı, orada geçmediğini söylediler ama her yerde reklamlarını görüyoruz Beltur’larda İstanbul Kart ile ödeme yapıldığında %10 indirim olduğunu... tüm bunların yanı sıra garsonlar da ilgisizdi. Siz çağırmadığınız sürece uğramıyorlar.
1
M..... Ö.......
ilgi sıfır. çalışanlar aşırı yavaş. hamburgeri güzeldi fakat çalışanların çağırdığım halde görmemezlikten gelmesi sinirimi bozdu.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım