Yükleniyor...
4.0 Puan
23 Yorum

Meşhur Fetih İşkembe Salonu

Ayvansaray Mahallesi, Leblebiciler Sokak, No 6, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 531 37 40
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Çocuklar için uygun.
  • Gel-Al
Yorumlar (23)
4
E.... T.....
Fetih işkembe tarihi Balat bölgesinde bilineen bir lokanta dünkü turumuz esnasında kısa süreli bir uğradık kendisine vaktimiz kısıtlı olduğundan az işkembe içmekle ve ortaya bir porsiyon kelleyi paylaşmakla yetindik. her ikisi de oldukça başarılıydı mekan civarda çok bilindiği için oldukça kalabalık lezzetleri de güzel olunca bu kalabalığa şaşırmamak gerekiyor. Daha dükkana gelmeden sakatat kokuları zaten sizi cezbetmeye başlıyor. Yaşanmışlığı olan ve nostaljik bir dekora sahip orijinal bir mekan fiyatları da oldukça makul 4 tane az işkembe Bir porsiyon kelle için 48 TL ödedik. Erdi @yiyomyiyomdoymuyom
5
M....... A....
Uzun zamandır yapılacaklar listemde olan bu yere Balat'ı arşınlarken rast gelince fırsat bu fırsat deyip içeri girdik. Yemekler bol etli ve lezzetli personel güler yüzlü ve nazik. Daha ne olsun.
4
G...... G......
İşkembe, kokoreç, ciğer ve tuzlamasını denedik. Hepsi lezzetli ve başarılıydı. Fiyatlar çok uygun. Mekanın tek sıkıntısı hijyen olabilir.
5
A.... D.....
Yıllardır gidiyorum ve İstanbul’u yemek yemek için gezsem de daha iyisini bulamadım. Kokoreç ve İşkembe içmeden kalkmayın
4
N.. N..
Düzenli olarak gittiğimiz yer. Tuzlamaydı ençok burda seviyorum,kellesi güzel, kokoreç ve ciğeri de mutlaka denenmeli. Fiyatlar ortalama. Mekan salaşve biraz iç-içe oturuluyor.masa temizliğine biraz dikkat edilmeli.
4
Z.... Z....
Aslında paça içmek için gitmiştim ama genelde gündüz saat 11 gibi paça çorbası bittiği için tuzlama istedim. Tuzlamanın kıvamı ve lezzeti başarılıydı ama yanına bir roka, ya da domates soğan söğüş gelmesini beklerdim. Çorbanın üstüne kokoreç de istedim o da lezzetliydi, güzel pişirilmiş, kurutulmamıştı ama onun yanında da herhangi bir şey yoktu. Mekan salaş, genelde oranın yerlisinin uğradığı bir yer. Servis iyi, garsonlar ilgili. Hijyene biraz daha dikkat edilmesi gerekir.
2
İ....... Y.......
2
İ....... Y.......
5
A.... T...
Balat'a her geldiğimde kesinlikle uğramadan dönmeyeceğim bir yer oldu. Kokoreç ve işkembe çorbası için daha iyisini yemedim diyebilirim. Ve fiyatları gayet uygun mutlaka denenmeli.
3
T. B....
fiyatları makul ürünler leziz ama çok salaş yarı pis işkembenin yanında alışılan roka yok ,kelle nin yanında alışılan domates biber söğüş yok onları da eklersek fiyat makullüğü ortadan kalkıyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım