Yükleniyor
Yükleniyor...
4.1 Puan
191 Yorum

Asitane Restaurant

Derviş Ali Mahallesi, Kariye Cami Sokak, No 6, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Osmanlı
Ortalama tutar İki kişi için : 910 TL
Telefon 02126357997

Asitane Restaurant Neler Sunuyor ?

 • Nakit Ödeme
 • Lunch menü var
 • Banka kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Klimalı
 • Canlı müzik
 • Kapalı alan var.
 • Fullbar
 • Dış mekan var.
 • Ramazan
 • Wi-Fi
 • Sigara içme alanı var.

Asitane Restaurant Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 12:00 22:15
Salı 12:00 22:15
Çarşamba 12:00 22:15
Perşembe 12:00 22:15
Cuma 12:00 22:15
Cumartesi 12:00 22:15
Pazar 12:00 22:15

Asitane Restaurant Yorumları (191)

4

C.. G.......

4

M..... A....

Fabrikasyon yemeklerin tüm sektörü ele geçirdiği düşünülürse bu işletmenin varlığı bile koca bir kültür hizmeti sayılabilir. Mekan güzel ve temiz. Çalışanlar kibar. Menünün üzerine çok çalışıldığı belli. Kalite hissediliyor. Osmanlı mutfağı adı beklentiyi artırdığı için lezzet biraz zayıf kalıyor.
4

K.... E.......

Mekan çok nezih, çalışanlar güler yüzlü. Rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim. Restoranın mönüsü gayet zengin ve lezzetli. İki çeşit çorbaları var, az porsiyon olarak da servis ediyolar. Yemek olarak patlıcan ve kabak imam bayıldı,ana yemek olarak da mutancana ile kuzu külbastıyı tercih ettik. Şerbetleri deneyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Porsiyonlar doyurucu tatlı için bir başka zaman uğramayı planlıyorum. Osmanlı mutfağını başarılı bir şekilde temsil ettiğini düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye edilir????????
4

K.... E.......

Mekan çok nezih, çalışanlar güler yüzlü. Rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim. Restoranın mönüsü gayet zengin ve lezzetli. İki çeşit çorbaları var, az porsiyon olarak da servis ediyolar. Yemek olarak patlıcan ve kabak imam bayıldı,ana yemek olarak da mutancana ile kuzu külbastıyı tercih ettik. Şerbetleri deneyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Porsiyonlar doyurucu tatlı için bir başka zaman uğramayı planlıyorum. Osmanlı mutfağını başarılı bir şekilde temsil ettiğini düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye edilir
5

E.. E..

Biz kuzu kol tandır ve kavun dolması istedik çok memnun kaldık özellikle kavun dolmasını kesinlikle yemelisiniz. Dışarıda oturduk ağaçların altında, ortam çok güzeldi.
4

N.... Ö....

Yemekler lezzetli ama bizim için restoran deneyimi daha güzeldi. Önden gelen anasonlu-kepekli ve mahlepli-damla sakızlı ekmek, yemek sonrası gelen “diş kirası”, çalışanların tavrı, yemeklerin hikayesi oradaki deneyimimizi bir üst noktaya taşıdı. Daha geliriz :)
1

Ö...... H....

Yanlış yemek geldi, siparişimizin nasıl göründüğünü bilmediğimiz için eve dönüp fotoğraflara bakınca anlayabildik. Yediğimiz yemeklerden biri mahmudiye idi, o kadar şekerliydi ki normalde hiç tuz kullanmamama rağmen her lokmama tuz eklemek zorunda kaldım. Hiçbir yemeği yerken bu kadar zorlanmamıştım. Arkadaşım benim yemeğimden tattı ve suratında alerjiler belirdi, garsonla durumu paylaştığımızda yemekte gül suyu olduğu için olabileceğini söyledi. Yanında ayran söyledik, oldukça suluydu ve lezzetli değildi. Porsiyonlar büyük değildi, bir kişiyi tam doyuramayacak boyuttaydı. Diş kirası gibi bir gelenek yoktu. Kısacası her şey beklediğimin altındaydı, büyük heveslerle gitmiştim ama birdaha asla gitmeyeceğime eminim. Ödediğiniz paraya değeceğini düşünmüyorum neden bu kadar abartıldığını anlayamadım. Benim için vasat bir yemek deneyimiydi.
1

Ö...... H....

Yanlış yemek geldi, siparişimizin nasıl göründüğünü bilmediğimiz için eve dönüp fotoğraflara bakınca anlayabildik. Yediğimiz yemeklerden biri mahmudiye idi, o kadar şekerliydi ki normalde hiç tuz kullanmamama rağmen her lokmama tuz eklemek zorunda kaldım. Hiçbir yemeği yerken bu kadar zorlanmamıştım.
Arkadaşım benim yemeğimden tattı ve suratında alerjiler belirdi, garsonla durumu paylaştığımızda yemekte gül suyu olduğu için olabileceğini söyledi.
Yanında ayran söyledik, oldukça suluydu ve lezzetli değildi.
Porsiyonlar büyük değildi, bir kişiyi tam doyuramayacak boyuttaydı.
Diş kirası gibi bir gelenek yoktu.
Kısacası her şey beklediğimin altındaydı, büyük heveslerle gitmiştim ama birdaha asla gitmeyeceğime eminim. Ödediğiniz paraya değeceğini düşünmüyorum neden bu kadar abartıldığını anlayamadım. Benim için vasat bir yemek deneyimiydi.
4

B.... A......

Asitane gerçekten gustosu olan ve farklı lezzetleri denemeyi seven kişilere hitap ediyor. Eğer siz de Osmanlı mutfağı ile ilgileniyor ve farklı yorumlardan da hoşlanıyorsanız Osmanlı usulü fine dining nedir görmeye kesinlikle gitmelisiniz ☺️
2

E... E....

Öncelikle mekan çok karanlık, ışıklandırma yetersiz. Yemek fiyatları pahalı. Kalite orta derecede. Mutancana söyledim. Kuzu kokusundan yiyemedim, kuzu yiyen biri olarak midem bulandı. Bence bir kere gelinir bir daha adım atılmaz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım