Yükleniyor...
3.6 Puan
140 Yorum

Dubb Indian Restaurant

Alemdar Mahallesi, İncili Çavuş Sokak, No: 10, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Hint, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0212 5137308
Yorumlar (140)
2
Z... M.......
2
Z... M.......
2
Z... M.......
5
A..... S.........
İlginç Bir İndia Restoranti Tavsiye Edebilirim...
2
N...... N......
Büyük beklenti ile gitmesem de bi numarası yok, yemekler de gerçek anlamda Hint yemekleri gibi değil.sadece Hint yemeklerini andırıyor Okadar. Yurtdışındaki Hint restoranlarını örnek almalılar bence. Fiyatlar gereksiz pahalı , o fiyata gelen yemek de bi gerçek Hint yemeği tadında olsa bari , yok değil!
Ayrıca ekmek ücretli hadi diyelim ki özel bi ekmek şekli ama neden o kadar pahalı ¿ Hadi pahalı da bari büyük bi nan olsa , hayır küçücük küçücük nan yapıp 12 TL ye satıyor , yazık gerçekten o fiyata o nan . Pilav tam bir rezaletti. Safrana yazık olmuş o pilavın içinde. O kadar kuru ve tam pişmemiş ki , Hint pilavı öyle mi ki , değil. Hiç bir pilav öyle olmamalı zaten .
Dekor fena değil .
Zomato sorunsuz kullanılıyor.
2
N...... N......
Büyük beklenti ile gitmesem de bi numarası yok, yemekler de gerçek anlamda Hint yemekleri gibi değil.sadece Hint yemeklerini andırıyor Okadar. Yurtdışındaki Hint restoranlarını örnek almalılar bence. Fiyatlar gereksiz pahalı , o fiyata gelen yemek de bi gerçek Hint yemeği tadında olsa bari , yok değil! Ayrıca ekmek ücretli hadi diyelim ki özel bi ekmek şekli ama neden o kadar pahalı ¿ Hadi pahalı da bari büyük bi nan olsa , hayır küçücük küçücük nan yapıp 12 TL ye satıyor , yazık gerçekten o fiyata o nan . Pilav tam bir rezaletti. Safrana yazık olmuş o pilavın içinde. O kadar kuru ve tam pişmemiş ki , Hint pilavı öyle mi ki , değil. Hiç bir pilav öyle olmamalı zaten . Dekor fena değil . Zomato sorunsuz kullanılıyor.
4
K...... Ç.........
Zomato gold sayesinde geldik. Başta gold uygulaması için aynı fiyatta 2 yiyecek yiyemezsiniz gibi bir tabir kullandılar. Daha sonra ısrarımız üzerine öyle olmadığını söylediler. Yemek olarak chicken tikka, chicken tikka masala ve vegetable pulao tercih ettik. Çok lezetliydi. Teras manzarası şahaneydi. İlk Hint yemeği deneyimi olarak güzeldi.
5
R.... Ş.....
Zomato gold kullanarak gittik ve hiçbir sıkıntı yaşamadık. Çok lezzetliydi. Çalışanlarda çok ilgiliydi teşekkür ederiz.:)
4
C..... U....
Yemekler lezzetli. Manzara güzel. Çalışanlar ilgili. Özellikle butter chicken tavsiye ederim. Domates çorbası hoşuma gitmedi sadece.
5
V...... S....
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım