Yükleniyor...
4.0 Puan
24 Yorum

Antepli Şerifoğlu Baklavaları

Akşemsettin Mahallesi, Sarıgüzel Caddesi, No 29/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 5333450
Yorumlar (24)
5
H.... Ü.....
Yıllardır ne zaman canım börek istese Şerifoğlundan su böreği yerim , vazgeçemem . Muhteşem bir lezzet . Aynı şekilde tatlılarında da geçerli bu lezzet , kadayıfta benim ilk tercihlerimdir Şerifoğlu . Açtığı son cafesi ile de daha çok uğradığım bir yer olmuştur .
1
S...... C.....
Perpa şubesinden arada bir yediğim ve her defasında 9,5.-TL ödediğim havuç dilimi tatlısı için 3 adet ayrı ayrı paket aldığımda 38 TL istediler ve aradaki farkın kutuyla beraber tattıkları için olduğunu söylediler. Hadi kutudan para alıyorsunuz da neden tatlı parası ? bir karış kutu 3,5 TL olur mu ?
2
C.... B........
Oyle antep mi olurmus fistiksiz asiri sekerli kalin hamurlu baklava. O kadar sene fatih de bulunmalarina hakaret. Civardaki şam tatlicilari varken ugranmaz bile.
3
E.... B.....
İki çeşit şöbiyeti var. Birisi özel şöbiyet diye geçiyor ve gerçekten özel. Görünüşü baştan diğer tezgahtaki baklavalardan ayırt ediliyor cezbediyor bi kere.genelde gmrünüş aldatıcı olur ama tadı gerçekten güzeldi. Direkt alın deneyin bence.fıstığı bol, şerbet şerbet akmıyor hiç.şekeri yerinde.yakın zamanlarda yeşilköydeki kaşıbeyazda yemişttim ve oranın şöbiyetini sevmiştim bu ondan da güzel. Bi tanesi yeter bence çünkü baya dolgun bi baklava. Yalnız normal klasik fıstıklı baklavayı başarılı bulmafım. Hem fıstığı az hem şerbeti çok.sıradandı. ama hacı sayid seyidoğlu gibi yerlerden de yerim diyorsanız onlarinkinden tabi ki iyi. Son olarak özel şöbiyeti deneyin denetin.
2
I....... Ö...
Unkapanı imç şubesi 3 dilim baklavaya 10 tl alıyor ve ürünleri taze değil şerifoglu baklavalarının kalitesine yakışmıyan unkapanı şubesine gitmenizi kesinlikle tavsiye etmıyorum ...Fatih şubesine içiniz rahat bi şekilde gidebilirsiniz ürünler cok kaliteli taze ve güleryüzlü çalışanları var.... Unkapanı şubesine ise sakın gitmeyin diyorum
3
A.... Ş.....
Fatihte Halıcılar caddesinden Vatan caddesine doğru inerken sokağın köşesinde sol kolda kalıyor. Karşılıklı sokağın her iki köşesinde yerleri var. Küçük olan mekan biraz daha samimi biraz daha salaş ve ye kalk tarzında bir mekan. Büyük olanı ise daha derli toplu daha oturmaya müsait güzel bir mekan. Tatlı çeşidi oldukça bol ve tat lezzetleri fena değil. Ben kadayıflarını daha çok beğendim. Bu bölgeden geçerseniz uğramanızı tavsiye ederim.
3
A.... Ş.....
Fatihte Halıcılar caddesinden Vatan caddesine doğru inerken sokağın köşesinde sol kolda kalıyor. Karşılıklı sokağın her iki köşesinde yerleri var. Küçük olan mekan biraz daha samimi biraz daha salaş ve ye kalk tarzında bir mekan. Büyük olanı ise daha derli toplu daha oturmaya müsait güzel bir mekan.

Tatlı çeşidi oldukça bol ve tat lezzetleri fena değil. Ben kadayıflarını daha çok beğendim. Bu bölgeden geçerseniz uğramanızı tavsiye ederim.
5
E... Y....
Fatih de yediğim en iyi baklava! Kurulu baklavasini çay la yiyeceksin ki tadına doyum olmuyor :) deneyin ki bu lezzetten mahrum kalmayın :)
4
E.... G....
Şerifoğlu Baklavaları Fatih ilçesinin merkezinde yer alıyor. Birçok tanınmış marka ile rekabet halinde olan baklavacı, Fatih'te oturanlar tarafından sevilen ve benimsenen bir yer. Fiyatları diğer baklavacılara göre daha makul bir yer. Ayrıca bir çok çeşit günlük olarak çıkıyor ve yetişemezseniz akşama kalmıyor. Tatlıları her daim taze ve lezzetli. Hizmet noktasında da samimi ve güleryüzlüler. Tanınmış markaların fabrikasyon üretimlerine karşı burayı tavsiye ederim. Özellikle kuru baklavası oldukça lezzetli.
4
R..... R.....
Eski lezzeti yok maalesef baklavalarinin, ustaları değişmiş ben öyle duydum. Eskiden Karaköy Güllüoğluna depar atacak kadar muhteşemdi oysa.. Mesela şöbiyeti şu an gerçekten vasatin altında ve bu çok üzücü. Yine de tavsiye ederim. Ama pastaları gerçekten enfes! Malzemeden kesmiyorlar her şeyi aşırı taze ve lezzetli! Fıstıklı çikolatalı pasta favorim:) her doğum günü organizasyonunda tercih ediyorum. Özel yapım pastaları da son derece başarılı ve fiyatları gayet makul:)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım