Yükleniyor...
4.7 Puan
9 Yorum

Üzüm Et Kasap & Izgara

Rami Cuma Mahallesi, Mahmudiye Caddesi, No: 16, Eyüp, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 85.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 563 06 20
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (9)
4
A.... O.......
Ekmek arası tavuk ızgarasını ve köftesini sipariş ediyorum. Genel olarak lezzetli ama nedense tuz atmıyorlar. Ürünler hızlı şekilde geliyor böylece sıcak yiyebiliyoruz. Kuryeleri güleryüzlü benim için büyük bir artı ama restorana hiç gitmediğim için oradaki çalışanları bilmiyorum. Tercih edilebilir.
5
U.... K.........
Siparişim çok hızlı geldi. Tavuk şişi beğendim. Kurye de çok nazikti. Sıcak ve iyi paketlenmişti Teşekkürler.
5
D...... D......
Söz bile bulamıyorum tek kelimeyle mukemek özlelikle personle çalışanları sık sık giderim her seferinde beni memnun ediyorlar ürünleri ayrı bi güzel güler yüzlülüğü ayrı sipariş hızı ayrı mukemel tavsiye ederim herkeze Çalışan personlelerinizden ayrı ayrı memnunum özlelikle mecit beyden taktir ediyorm sizleri
5
M.... S......
5
M.... S......
5
M.... S......
5
T..... T....
Rami Cuma mahallesinde kaliteli yenilebilecek bir mekan, yeni model kasap-restaurant  tarzında bir yer, Genel olarak güzel nezih bir ortam, ailece gidip et yiyebileceğiniz bir yer, Köftesi bilinen ünlü köftecilerin köfteleri ile yarışır, benim damak tadıma çok uygun geldi, Pirzola,biftek ve diğer ürünleri daha denemedim köfteleri kadar iyi olduğunu düşünüyorum, kısmetse onları da deneyeceğim. Çalışanlarda gayet kibar ve ilgili, bence gidilesi bir yer
3
M..... M.....
Eskiden Rami de küçük bir kasap idi. Şu an daha büyük makana geçti. Hala kasap ama fırsatı görüp boş yerlere masa yerleştirdi. Altta Etinizi seçiyorsunuz pişirip masaya servis ediyorlar. Maral'la sakinlerinin vazgeçilmezi. Pahalı ve evde pişirirseniz Emin'im daha iyi lezzet yakalarsınız.
5
T.... Ç.........
Arkadaşımın önerisi üzerine gittiğim ve çok memnun kaldığım bir yer. Çorba ve köftesini denediğim ve etinin gerçekten güzel ve lezzetli olduğunu anladığım mekan. Personel, lezzet, mekan, özellikle de fiyat konusunda tercih edebileceğiniz bir yer.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım