Yükleniyor...
5.0 Puan
7 Yorum

Küçük Saray Lokantası

İslambey Mahallesi, Lokmacı İbrahim Sokak, No 6, Eyüp, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 581 28 40
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Kahvaltı
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (7)
5
E.... I...
Yıllardır gelirim, yemekleri çorbası, samimiyetleri harikadır. Eyüpsultan ın vazgeçilmez esnaf lokantasıdır
5
K.... S......
Eyüpsultana yolunuz düştüğünde ve karnınız acıktığında, gönül rahatlığıyla enfes yemekler yiyebileceğiniz bir mekan. Bir dahaki sefer için yolunuz düşmese bile yolunuzu düşürürsünüz.
5
M....... K.......
Burayı keşfettikten sonra eyüpe ne zaman gelsem yemek yediğim tek yer oldu burası. Tam bir esnaf lokantası. Mekan temiz ve düzenli, çalışanları temiz ve hızlı. Fiyatları normal seviyede. Burada size tavsiyem pilavı ve haşlaması ... Afiyet olsun.
5
E.. I....
Eyüp Sultan ziyareti sonrasi kesfetmis ve Mekaniste eklemis olmaktan gurur duydugum bir esnaf lokantasi Küçük Saray ..simdiye kadar beni hiç mahcup etmedi.Her zaman memnun ayrildim dün oldugu gibi.Mükemmel bir iskembe çorbasi,pamuk gibi ciger tava,tadi damagimda Iç pilav ..Milor'la son sohbetimizde ilk firsatta gidecegim deniyecegim demisti ama bence bu tip ufak esnaf lokantalari çok bilinmemeli,mütevazi kalmali,o yüzden hiçbir zaman gitmemesini ümit ediyorum :)))) -----06 Jul, 2013----- Aslinda bu tarihi lokantayi yazmayip kendime saklamak istiyordum ama sizi bu lezzetlerden mahrum etmek istemedim. Eyüp Sultan ziyaretim sonrasi bir arkadasimin tavsiyesi üzerine burayi buldum ve kendime ciddi bir ziyafet çektim. Merak ediyorum,1958 den beri hizmet veren bu esnaf lokantasina Milor gelmis midir? Eger gelmediyse cidden cok yazik etmis..Hakki babanin yeri olarak bilinen bu Küçük bir lokantanin içerde 6 disarda 3 masasi var ..Özellikle Cigeri,iç pilavi ve iskembe çorbasi ile ünlü ..Ben sonuna yetistim desem yalan olmaz.Bütün suluyemekleri saat 2 civari tükeniyor .. O nedenle 12 gibi orda olmak gerekiyor.FIyatlara gelince ciger,iç pilav ve caciga 12 tl verdim saka gibi.
5
E.. I....
Eyüp Sultan ziyareti sonrasi kesfetmis ve Mekaniste eklemis olmaktan gurur duydugum bir esnaf lokantasi Küçük Saray ..simdiye kadar beni hiç mahcup etmedi.Her zaman memnun ayrildim dün oldugu gibi.Mükemmel bir iskembe çorbasi,pamuk gibi ciger tava,tadi damagimda Iç pilav ..Milor'la son sohbetimizde ilk firsatta gidecegim deniyecegim demisti ama bence bu tip ufak esnaf lokantalari çok bilinmemeli,mütevazi kalmali,o yüzden hiçbir zaman gitmemesini ümit ediyorum :))))


-----06 Jul, 2013-----

Aslinda bu tarihi lokantayi yazmayip kendime saklamak istiyordum ama sizi bu lezzetlerden mahrum etmek istemedim. Eyüp Sultan ziyaretim sonrasi bir arkadasimin tavsiyesi üzerine burayi buldum ve kendime ciddi bir ziyafet çektim. Merak ediyorum,1958 den beri hizmet veren bu esnaf lokantasina Milor gelmis midir? Eger gelmediyse cidden cok yazik etmis..Hakki babanin yeri olarak bilinen bu Küçük bir lokantanin içerde 6 disarda 3 masasi var ..Özellikle Cigeri,iç pilavi ve iskembe çorbasi ile ünlü ..Ben sonuna yetistim desem yalan olmaz.Bütün suluyemekleri saat 2 civari tükeniyor .. O nedenle 12 gibi orda olmak gerekiyor.FIyatlara gelince ciger,iç pilav ve caciga 12 tl verdim saka gibi.
5
L.... Y......
sabahlari çorba iskembe tavuk suyu yada mercimek çorbasi. arnavut cigeri iç pilav Zeytinyagli enginar köfte ah o sonu kalmis kurufasulye. daha ne olsun .gel ye git. biz yillardir hep yapiyoruz. -----24 Aug, 2013----- bu kadar mi güzel olur arnavut cigeri. yada sutlaç yada diger tatli lar. iç pilav bulgur pilavi köfte Zeytinyagli enginar ooof final kurufasulye. sabahlari iskembe tavuk suyu yada mercimek çorbasi. e daha ne istiyorsun. gel ye git. biz Eyüpsultan lilar öyle yapiyoruz. güleryüzlü insanlar isin cabasi. ;))
5
L.... Y......
sabahlari çorba iskembe tavuk suyu yada mercimek çorbasi. arnavut cigeri iç pilav Zeytinyagli enginar köfte ah o sonu kalmis kurufasulye. daha ne olsun .gel ye git. biz yillardir hep yapiyoruz.


-----24 Aug, 2013-----

bu kadar mi güzel olur arnavut cigeri. yada sutlaç yada diger tatli lar. iç pilav bulgur pilavi köfte Zeytinyagli enginar ooof final kurufasulye. sabahlari iskembe tavuk suyu yada mercimek çorbasi. e daha ne istiyorsun. gel ye git. biz Eyüpsultan lilar öyle yapiyoruz. güleryüzlü insanlar isin cabasi. ;))
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım