Yükleniyor...
2.8 Puan
5 Yorum

Sbarro

Marmara Park AVM, Kat 3, Mevlana Mahallesi, 1. Cadde, No 33/A, Esenyurt, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Yorumlar (5)
3
B.... Y..........
Pizza çeşitleri çok, ek ürünler de öyle. Hızlıca yemek alabilmek güzel, pizzaları da bence fena değil, yeni yapılmış gibi geliyor. Ama patatesi o kadar beğenmiyorum.
2
Z..... A.....
Pizzasi iyi olsada yemek için ayrılan bölüm her zaman dolu rahat ve konforlu değil o yüzden birdaha yerinde yemeyi düşünmem eve paket yaptırıyorum o günden beri sinirimden
3
M.... O....
Klasik sbarro pizzası. Servisi çok hızlı değil, ama bir pizza restoranına göre ortalama hızda bir servisi var. Arkadaşım ile pizza alıp yanına da kıvırcık patates alalım dedik. İkisi de hemen hemen aynı sürede hazırdı. Arby's mi çok yavaş, yoksa sbarro mu çok hızlı..
2
B..... T.........
Hizmet çok yavaş.Ücreti ödedikten sonra baya pizzanız gelsin diye bekliyorsunuz.Tek avantajı pizzalarının lezzetli olması.Çalışanlar çok dalgın ve vurdum duymaz.Siparişleri karıştırabiliyorlar.
4
H..... K......
Marmarapark'taki Ramazan menüsü 15.5 TL.Gayette doyurucu.İcinde bardak Çorbası,makarnası,salatası,pizzası,suyu,dondurması ve içeceği var.Gayet doyurucu ve lezzetli.Salata çeşitlerinin içinde kısır olması Şaşırtıcı olsa da hayli hoş birşey.Ramazanda eklenen bu tarz menüleri seviyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım