Yükleniyor...
1.0 Puan
2 Yorum

Dilek Pastanesi

Güzelyurt Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, No 3/5-6, Esenyurt, Istanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 852 17 15
Yorumlar (2)
1
O.......... O..........
Mekana 15 kişilik kalabalık grupla kahvaltıya gittik. Servis gecikmeli ve hizmet çok vasat. Sürekli masadaki eksikleri istemek zorunda kaldık. Kahvaltı tabağında hiç çeşit yoktu. Ne göze ne mideye hiçbir şekilde hitap etmedi. En önemli kısımdan bahsedeyim.. Herkes yediği ictiginin hesabını tek tek ödedi. Herkesten farklı fiyat alındı. Ekstra isteyenler zaten farkı ödedi ancak sadece kahvaltı tabağı isteyenden 30 tl fiyat alındı. Kahvaltı tabağının 19 tl olduğu söylenmişti. Çaylar ücretliymiş, ayrıca masaya ortaya çay termosu geldi ondan da ekstra ücret alındı. Böyle saçma işletme şekli görmedim. 15 kişi mekanına gelmiş, hizmet deseniz sıfır, personel zoraki hizmet veriyor, kahvalti tabagi bomboş (nedenini sorduğumuzda boreklerin bittiği soylendi) Herkesten farklı fiyat al, çaylara ekstra ücret iste.. Nezaketen bir türk kahvesini bile çok gördüler.. Böyle bir işletmecilik yok.. Dilek pastanesi buna bir çözüm bulsun.. mekan haftasonu olmasına rağmen bomboş. Demekki iyi izlenim bırakmıyorsunuz!!!!!
1
O.......... O..........
Mekana 15 kişilik kalabalık grupla kahvaltıya gittik.
Servis gecikmeli ve hizmet çok vasat. Sürekli masadaki eksikleri istemek zorunda kaldık. Kahvaltı tabağında hiç çeşit yoktu. Ne göze ne mideye hiçbir şekilde hitap etmedi.

En önemli kısımdan bahsedeyim..
Herkes yediği ictiginin hesabını tek tek ödedi. Herkesten farklı fiyat alındı. Ekstra isteyenler zaten farkı ödedi ancak sadece kahvaltı tabağı isteyenden 30 tl fiyat alındı. Kahvaltı tabağının 19 tl olduğu söylenmişti. Çaylar ücretliymiş, ayrıca masaya ortaya çay termosu geldi ondan da ekstra ücret alındı.
Böyle saçma işletme şekli görmedim.
15 kişi mekanına gelmiş, hizmet deseniz sıfır, personel zoraki hizmet veriyor, kahvalti tabagi bomboş (nedenini sorduğumuzda boreklerin bittiği soylendi) Herkesten farklı fiyat al, çaylara ekstra ücret iste..
Nezaketen bir türk kahvesini bile çok gördüler..
Böyle bir işletmecilik yok..
Dilek pastanesi buna bir çözüm bulsun..
mekan haftasonu olmasına rağmen bomboş.
Demekki iyi izlenim bırakmıyorsunuz!!!!!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım