Yükleniyor...
3.7 Puan
30 Yorum

İskele Balık Restaurant

Mimarsinan Mahallesi, İskele Caddesi, No 2, Büyükçekmece, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 250.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Banka kartı
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
Yorumlar (30)
3
S..... S.....
Ortam, ambiyans çok güzel, şef garson çok ilgili, çalışanlar da gayet saygılı, Mezeleri lezzetli, Ancak genel olarak fiyatlar pahalı, 1 porsiyon kalamara 70 TL. verdik, Menü vermiyorlar, direk meze ve balık seçimine götürdüklerinden fiyatları göremiyorsun.
4
F.... G....
Mezeler oldukça lezzetli. Ancak genel olarak fiyatlar pahalı özellikle deniz ürünlerinde. Aynı lezzetleri manzaralı güzel bi yerde aynı fiyata hatta uyguna bile yiyebiliriz. Fiyat kaygısı olmayanlar için güvenle tercih edilebilir. Lezzet :4 Ambiyans : 3,5 Fiyat :3
4
H.... T..
Ambiyans cok keyifli garsonlar ilgili mezeler porsiyon olarak az geldi menü balık ve meze olarak cok çeşitli fakat kırmızı et göremedim. Fiyatlar makul.
5
A....... A.......
Zamotadon yorumlarla gittiğimiz mekan iyi ki de gitmişiz.Mükemmel bir ortama sahip hele ki o kısıktan çalan şarkılar ortamın ambiyansına çok güzel uyuyor. nezih ortam çalışanlar gayet saygılı ilgili insanlar verdiğimiz paranın hakkını gayet veriyorlar.Yemekleri çok lezzetli porsiyonları yeterli fiyatları gayet normal.Kesinlikle tavsiye edıyorum ⭐️⭐️⭐️⭐️
5
C.... Ç.....
Meze çeşitleri çok fazla ve çok lezzetli.Dekor yenilenmiş. Kaliteli bir ortam. Evimize yakın olarak gittiğimiz en kaliteli balıkçı diyebilirim.
1
E... Ö..
1 dilim peynir 17 TL hizmeti ücretlerinden daha beter.Tavırlar agresif,çalışanlar isteksiz.Mekan güzel ancak hizmet dip noktada.İlk geldiğimizde bize denk gelmiştir belki dedik.Ancak 2.sinde de aynı tavırları görünce maalesef ki son gelişimiz oldu.
4
S.. O..
3.5 veremedigimden 4 verdim. Mezelere iyi diyebiliriz.Ancak fiyatlar bi tık yüksek gibi geldi.1 balik 1 ara sicak 4 meze 35cl lik raki 360₺ idi. Bize bakan garson ilgili sayilirdi bir iki ufak aksaklik dışında sorun yoku.bahcesi hoş.
5
A.... T....
Türkçe versiyon daha altta

For those coming to Tuyap exhibition grounds and staying somewhere near, this is a perfect spot to enjoy Turkish & Greek cousine. The ambiance photos you see here belong to the main historical building. The walls are covered with photos dating back to early 20th century, showcasing the life in this district (which was far away from Istanbul in those days). This used to be a fishers' village and seafood is still good. Make sure to try out many plates (meze) before ordering the main dish. Chances are you'll skip the main dish for more mezes. While you're there, find the maitre d'hotel Mr.Selcuk. I don't know if he speaks English but he is a good communicator and will find a way to satisfy your appetite for good food.

İskele restoranı araştırıp yemek için seçtim. Seçimim çok isabetli imiş. Üst katta oturduk, hem mekanın gerçek ruhu orada hem de sigara içilmiyor. 20 yıl sigara içen biri olarak sesleniyorum, tadını çıkartabileceğiniz yemekler servis eden mekanlarda sigara içmeyin. Zira tadı bozar. Alelade bir restoranda iseniz içseniz de fazla bir şey değişmeyeceği için size kalmış.

İskele restorana döneyim. Meze seviyorsanız tam yerine geldiniz. Biz eşimle sadece meze yiyebildik, çünkü hem çeşit çoktu hem de lezzetleri bizi meze tabaklarını sıyırmaya kadar götürdü. Her yerde yediğimiz patlıcan ezme bile farklı yapılmış. Sonuç : Şahane. Yemekten önce duvarlarda asılı duran tarihi inceleyin. İskele restoran canlı müze gibi. Büyükçekmece'nin Rum tarihinden, mübadele sonrası Yunanistan'dan gelenlerin çilesine, Atatürk'ün burada verdiği molada bulduğu çözüme kadar her şey duvarlardaki fotoğraflarda.

Orada iken yöneticis Selçuk bey'i mutlaka bulun. Pratik zekası, işine adanmışlığı, güleryüzü ve hoş sohbeti ile güzel bir yemeği güzel bir deneyime çevirecektir.
5
A.... T....
Türkçe versiyon daha altta For those coming to Tuyap exhibition grounds and staying somewhere near, this is a perfect spot to enjoy Turkish & Greek cousine. The ambiance photos you see here belong to the main historical building. The walls are covered with photos dating back to early 20th century, showcasing the life in this district (which was far away from Istanbul in those days). This used to be a fishers' village and seafood is still good. Make sure to try out many plates (meze) before ordering the main dish. Chances are you'll skip the main dish for more mezes. While you're there, find the maitre d'hotel Mr.Selcuk. I don't know if he speaks English but he is a good communicator and will find a way to satisfy your appetite for good food. İskele restoranı araştırıp yemek için seçtim. Seçimim çok isabetli imiş. Üst katta oturduk, hem mekanın gerçek ruhu orada hem de sigara içilmiyor. 20 yıl sigara içen biri olarak sesleniyorum, tadını çıkartabileceğiniz yemekler servis eden mekanlarda sigara içmeyin. Zira tadı bozar. Alelade bir restoranda iseniz içseniz de fazla bir şey değişmeyeceği için size kalmış. İskele restorana döneyim. Meze seviyorsanız tam yerine geldiniz. Biz eşimle sadece meze yiyebildik, çünkü hem çeşit çoktu hem de lezzetleri bizi meze tabaklarını sıyırmaya kadar götürdü. Her yerde yediğimiz patlıcan ezme bile farklı yapılmış. Sonuç : Şahane. Yemekten önce duvarlarda asılı duran tarihi inceleyin. İskele restoran canlı müze gibi. Büyükçekmece'nin Rum tarihinden, mübadele sonrası Yunanistan'dan gelenlerin çilesine, Atatürk'ün burada verdiği molada bulduğu çözüme kadar her şey duvarlardaki fotoğraflarda. Orada iken yöneticis Selçuk bey'i mutlaka bulun. Pratik zekası, işine adanmışlığı, güleryüzü ve hoş sohbeti ile güzel bir yemeği güzel bir deneyime çevirecektir.
5
I.... I....
Lezzet 5/5 Hizmet 5/4 Fiyat5/2 Mimarsinan ve büyükçekmece deki en kaliteli balıkçı. Mezeleri sıcak yiyecekleri hep taze. Karides ve kalamarda kusursuzlar. İsli balık cok lezzetli. Yalnız çevresindeki tüm mekanlara göre bir tık daha pahalı. Ona da artık birşey diyemezsin olacak okadar.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım