Yükleniyor
Yükleniyor...
2.8 Puan
18 Yorum

Vivaldi Waffle

Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 199/B, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 275 TL
Telefon 05326657736

Vivaldi Waffle Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 10:00 23:00
Salı 10:00 23:00
Çarşamba 10:00 23:00
Perşembe 10:00 23:00
Cuma 10:00 00:00
Cumartesi 10:00 00:00
Pazar 10:00 23:00

Vivaldi Waffle Yorumları (18)

4

M.... D....

tomtom suites mahallesi'nde bulunan vivaldi waffle tatlı severler için harika bir seçenek burada yediklerimden sonra tatlı krizlerim artık tarih olacak gibi görünüyor ancak fiyatlar biraz tuzlu olsa da lezzetleri buna değer çalışma saatlerinin gece 2'ye kadar olması da benim gibi gece yarısı tatlı krizleri yaşayanlar için harika bir avantaj yorumlara bakınca herkesin beğendiği bir yer olduğunu görebiliyorum ben de bir tatlı canavarı olarak burayı çok sevdim yakınında bulunan diğer mekanlar da oldukça ilgi çekici görünüyor bir sonraki ziyaretimde bu mekanları da denemeyi düşünüyorum kesinlikle tekrar geleceğim bir yer!
5

K.... G...........

Hem personelin ilgisi hem de ürünlerdeki kalite ile fark yaratıyor. Erdinç beye çok teşekkür ederiz.
5

K.... G...........

Hem personelin ilgisi hem de ürünlerdeki kalite ile fark yaratıyor.
Erdinç beye çok teşekkür ederiz.
3

B.... K........

22TL yi hakedecek bir waffle olmadığınızı düşünüyoruz. İçeri girer girmez girişte kağıtları isteğimiz doğrultusunda doldurduk ve yukarı kata çıktık. Çok beklemeden wafflemıza hemen kavuştuk. Waffle de bir şey eksik ama ne eksik ne eksik derken çikolatanın az olduğu kanaatine vardık. Bu aralar waffle a çok taktık , daha güzel waffeleler yedik iyi diyemeyeceğim . Porsiyon küçük , çikolata az fiyat normal düzeyde. Yanında çay tercih ettik ama çay biraz açık geldi. Dışarıdan mekan çok Cezbedici duruyor ilk katta güzel ancak üst kat biraz sıradan ve bakımsız. Bir daha gelirmiyiz belirsiz , Duvarlarındaki tablolar dikkat çekici güzel. Çalışanlar güler yüzlü , sunum güzel , Emeğinize sağlık ????
3

B.... K........

22TL yi hakedecek bir waffle olmadığınızı düşünüyoruz. İçeri girer girmez girişte kağıtları isteğimiz doğrultusunda doldurduk ve yukarı kata çıktık. Çok beklemeden wafflemıza hemen kavuştuk. Waffle de bir şey eksik ama ne eksik ne eksik derken çikolatanın az olduğu kanaatine vardık. Bu aralar waffle a çok taktık , daha güzel waffeleler yedik iyi diyemeyeceğim . Porsiyon küçük , çikolata az fiyat normal düzeyde. Yanında çay tercih ettik ama çay biraz açık geldi. Dışarıdan mekan çok Cezbedici duruyor ilk katta güzel ancak üst kat biraz sıradan ve bakımsız. Bir daha gelirmiyiz belirsiz , Duvarlarındaki tablolar dikkat çekici güzel. Çalışanlar güler yüzlü , sunum güzel , Emeğinize sağlık
3

R...... R......

22 lirayı hakedecek bir waffle olmadığını düşünüyorum, idare eder bir tadı var. Çay hiç lezzetli değildi, yanmış gibiydi. Dışarıdan içerisi hoşmuş gibi görünüyor ama üst katta çok sıradan masa sandalyeler var, dekorasyon anlamında hiçbir özen yok. Tuvaletler de oldukça bakımsız. Yalnızca waffle hazırlayan kişinin emeği için teşekkürler.
1

H.... E.......

Waffle yemeye geldik fakat hayal kırıklığına uğradım. Taksimin ortasında olan bu mekandan çok daha iyi bir waffle beklerdim. Ekmeği bayat ve sertti taze değildi ekmeğin üstüne çikolata sürmüs meyve ile yiyor gibiydim. Keşke daha güzel olsaydı.
2

S.... E....

Waffle ekmeği oldukça sert ve meyveler lezzetsizdi. Küçük şirin bir mekan fakat istediğinizi alamıyorsunuz. Ayrıca sandviç şeklinde belirtmeme rağmen tabakta porsiyon olarak geldi
2

S.... T...

waffle ekmeği sertti ve zor kesiliyordu tadı da güzel değildi ekmek yer gibiydi. Kalitesine göre oldukça yüksek fiyatlar. İçerisi de oldukça basık.
1

K.... K....

waffle hamuru oldukça sert, seçtiğimiz ürünler istediğimiz gibi gelmedi. servis de oldukça yavaş ve ilgilenmiyorlar. fiyat da kaliteye karşılık fazlaca..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım