Yükleniyor...
3.6 Puan
349 Yorum

Varuna Gezgin Teras

Şahkulu Mahallesi, Kumbaracı Yokuşu, No: 79/D, Beyoğlu, İstanbul, Taksim, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 180.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0543 839 08 04
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Alkol bulunur.
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Lunch menü var
 • Kahvaltı
 • Multinet
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • Kokteyl servisi
 • Sigara içme alanı var.
 • Gece hayatı
 • Dış mekan var.
 • Terası var.
 • Ticket
 • Klimalı
 • Evcil hayvan dostu
 • Wi-Fi
Yorumlar (349)
1
O... E....
Malesef eski tadından eser kalmamış. Servise sözüm yok sürekli servis elemanı değişebilir onun için yapacak birşey yok. Fiyatlar ucuk seviyelere ulaşmış. Menüde serpme kahvvaltı 60 TL yazada en az iki kişilik olduğu için 120 TL ye bir kaç parça kahvaltılık geliyor. Sonuc aç kalkıyorsunuz. Yonetim mi değişti ne oldu bilmiyorum ama birdaha uğrayacağımı sanmıyorum.
1
B..... E.......
Müdürünüz taner bey ve işletmecisi murat bey gördüğüm en saygısız iki insansınız. 20 mart cumartesi günü 12 kişilik bir grup olarak varunaya gelmiştik. İçlerinde Varuna eski çalışanları da bulunan bir gruptuk. 12 kişiydik yaklşık 500 liralık hesap ödedik. Çalışanlarını köle gibi çalıştırıp tazminat ödememek için kovmayıp onun yerine saygısız bir şekilde çalıştıran varuna müdürü, işletmecilikten uzak tüccar kafasında biridir. Sırf eski çalışanlar ve onların arkadaşı olduğumuz için bizimle ilgilenmemiş, çalışanların boş günlerinde parasını verip yemek yemeleri mekana girişleri yasaklanmıştır. Taner ise kendi arkadaşlarına elleriyle kokteyl servis ederken sırf eski/aktif çalışanların arkadaşlarıyız diye bizi 4 kişilik masaya sığmaya çalışmamızı, kimsenin bize masa ayarlamamasını normalleştirmiş, mekanda bizi fazlalık olarak görmüştür.biz yemeğimizi yiyoruz hesabımızı ödüyoruz taner bey size dokunan nedir. 12 kişi bir masada döne döne oturmaya çalışıyorduk ve bizi rahat ettirmeye bile çalışmak bi yana bizim ne zaman nereye gideceğimize karışma hakkını size kim veriyor? Varuna gezgin taksim müdürü taner bey siz kimsiniz? Bir daha gelmemizi söyleyecek cesareti size kim verdi? Sevgili arkadaşlar siz de gitmeyin buraya, müdür sırf çalışan arkadaşı olduğumuz için bizi müşteriden saymıyor insanların statüsü ne zamandan beri mekana giriş için bi kimlik oldu? Berbat bi işletmecisiniz murat bey berbat bi müdürsünüz taner bey. İnadınıza geleceğim hodri meyda:)
1
U... Y.......
Vasat altı vasat, eski hizmetinden eser yok. Pandémi arkadaşları hiç vurmamış, kötü servise devam ediyorlar. Garsonlar ürünlerin ne olduğunu dahi bilmiyor, en önemlisi de yemekler çok kötü. 2 hamburger söyledik ve verdiğimiz 80 lira banknotu yeseymişiz daha lezzetli olurmuş.
1
E.. E..
Yıllardır neredeyse her hafta sonları severek geldiğimiz ve arkadaşlarımıza her zaman önerdiğimiz mekandı. Bugün kahvaltıya gittik. 40 dk bir kahvaltıyı bekledik. Gelen yiyecekler soğuk, Menemen hayatımda gördüğüm en kötü menemen ve soğuk, menüde yazan yumurta, tereyağ, reçeller vs bir çok şey gelmedi. Bizden sonra oturan bi gruba bizden önce verildi, çay için bile 15 dk bekledik. Gerekçeleri de yoğun olmalarıydı ki mekanda bir sürü masa boştu. Siz akşamları full çeken bir mekan olarak sabah daha az yoğun olmanıza rağmen alt tarafı bi peynir yumurtayı getiremiyorsanız kahvaltı hizmeti vermeyin. Güzel bir Cumartesi günü geçirmek istedik, durduk yere sinirlerimiz bozuldu. Varuna hikayesi bizim için bitti daha da ne gelmeyi düşünürüz ne de başkasına önermeyi.
4
D.... D....
Arkadaşlarınızla ya da yalnız keyifli ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz bi yer. Terasında oturup, lezzetli menüsünün tadına bakıp , içkinizin / kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Alışkanlık yapacağına eminim:)
1
H.... T....
Yaklaşık iki senedir müşterinizim kahve içmeye bile varuna taksim şubesi terasa geliyorum bugün ki karşılaştığım muamele böyle bir işletme de olmaması gereken bir durum. İş çıkış saatimden sonra hem dinlenmek hem muhabbet etmek hemde birşeyler yemek için varunaya geldim lanki garsonların gerginlikleri yüzlerinden okunuyor iki arkadaş geldik sonra bizi iki kişilik bir masaya alırken biz üç kişi olacağız masa boşalınca lütfen bizi üç kişilik bir masaya alırmısınız diye söyledim orda ki deniz adında garson arkadaş yardımcı oldu bize 15 dk sonra üç kişilik bir masaya aldı oturduk başka bir çalışanınız olan ismini bilmediğim sarışın bir garson niye alıyorsun onları oraya diye çıkıştı bunun üzerine tekrar sordum adı deniz olan garsona bir sorun var mı diye gayet düzgün bir üslupla hayır bir sorun yok oturabilirsiniz dedi süreç böyle devam ederken alt kata görevli olan başka bir arkadaş geldi masayı başka müşterilere verdik kalkarsanız sevinirim gibi bir yaklaşımda bulundu böyle bir koordinasyonsuzluk olmamalı tavır ve tutum çok yanlış herkes kötü bir gün geçirebilir lakin burası bir işletme çalışanların istemsiz tavırları hoşnutsuzluk göstermeleri gelen misafirler açısından nahoş bir durumdur. Umarım göz önünde bulundurursunuz şikayeti.
1
S......... G.....
Menüleri değişmiş olduğu halde hala eski menüyü kullanıyorlar ve eski mundo menüsü kadar içeriği zengin değil artı daha pahalıı:((
4
D.... B
Mekan çok güzel. Biraz oturup keyif yapmak istenirse keyifli. Ancak uzun uzun oturulacak bir yer değil; çünkü dekorasyon çok yoruyor gözleri.
4
U... Ü......
Eskişehir del mundo ayarında olmasa da, özlem gidertiyo. Ama eskişehirde ki kadar samimi ve kaliteli değil. İstanbulun hızına ve karanlığına uyum sağlamış. Yine de tasarım menü vs iyi hissettiriyor. Kumbaracının başı istiklalin kaosundan uzak.
5
E... E...
Şehirdeki en zengin barlardan biri. Yemekleri de oldukça çeşitli ve iyi. Aklıma gelen tek kötü şeyi çatısının akıtıyor olması. Bir de sigara alanı kısıtlı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım