Yükleniyor...
3.9 Puan
78 Yorum

Pendor Corner

Hüseyinağa Mahallesi, Yeşilçam Sokak, No 25, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 140.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 244 80 79
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Fullbar
  • Canlı müzik
  • Meşrubat
  • Sigara içme alanı var.
  • Gece hayatı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
Yorumlar (78)
4
B...... K....
Küçük Beyoğlu denince ilk akla gelen old school barlardan biri. Hiçbir zaman öğle vakti oturup uzun uzun takıldığım bir yer olmadı, sadece alkol aldığımız bir günün sonunda kapanışı bir iki hönönö ile yapıp dağıldığımız bir bar oldu bizim için. Loşluğu, masa düzeni, dışarıda bağıra bağıra konuşan insan kalabalığı, tuvaleti hepsi bana Beyoğlu'nu hatırlatan detaylar olarak kaldı, sahip çıkılması gereken mekânlardan.
4
A.. B....
Küçük Beyoğlu'nda canlı kalan tek yer. Yılların mekanı. Özellikle yaz aylarında dışarda oturup bir şeyler içmek çok keyifli. Çalan müzikler güzel, hafta sonları rock grupları sahne alıyor. Başka yerlerde de yapılan ama buraya özgü olan long shot Hönönö'yü kesinlikle tavsiye ediyorum.
4
A.. T....
Küçük Beyoğlu'nda canlı kalan tek yer. Yılların mekanı. Özellikle yaz aylarında dışarda oturup bir şeyler içmek çok keyifli. Çalan müzikler güzel, hafta sonları rock grupları sahne alıyor. Başka yerlerde de yapılan ama buraya özgü olan long shot Hönönö'yü kesinlikle tavsiye ediyorum.
4
S.... D....
Salaş bir mekan içeride genelde dj oluyor fakat dışarısı tercihim. hönönö kesinlikle içilmeli!! İçinde ne olduğunu kesinlikle söylemiyorlar ama tadı güzel ve içmesi gerçekten eğlenceli :)
4
J....... J.......
great place to get some drinks outside away from the mayhem of istiklal street. evenings are good and the drinks are fairly cheep. i'll be back now that the summer is upon us and there are more chances to be outside.
1
B.... O......
Ya bir ALKOL MEKANI NASIL YILBASI AKŞAMI KAPALI OLUR KINIYORUM RESMEN BU NASIL BIR OLAYDIR YA
RESMEN KAFAYI YEDIRTMEK ICIN KAPATMIŞLAR POPULER BIR GUNDE NASIL KAPANIR MEKAN
1
B.... O......
Ya bir ALKOL MEKANI NASIL YILBASI AKŞAMI KAPALI OLUR KINIYORUM RESMEN BU NASIL BIR OLAYDIR YA RESMEN KAFAYI YEDIRTMEK ICIN KAPATMIŞLAR POPULER BIR GUNDE NASIL KAPANIR MEKAN
4
S. K...
Öğrenciyken ve Taksim o zamanlar bir nebzede olsa Taksim’ken sık sık gidip hönönö hüplettiğim mekan. Uzun bir haftasonu gecesine başlamak için oldukça ideal, uzun zamandır gitmedim o yüzden şu an farklı olabilir ama bazen çok kalabalık olabiliyor, eğer iki hönönö iki shot atıp başka bir yerde devam etmeyecekseniz erken gitmenizde fayda var.
5
A..... Ö.
eski taksimden kalan sayili mekanlardan biri ortam guzel kislari biraz sikinti oluyo isitma yetersiz bence salas bi yerde bira icmek keyifli sohbet icin uygun
5
O... Y.......
hönönö için gitmiştik dikkat çarpıyor biraz :) Mekan icin sokakta icmek ideal fındıkvotkasıda denenebilir.Biraz kalabalık oluyor haftasonları.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım