Yükleniyor...
3.6 Puan
122 Yorum

Latife Hanım Meyhanesi

Şehit Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi, Bekar Sokak, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 320.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Fullbar
 • Canlı müzik
 • Fasıl keyfi
 • Wi-Fi
 • Gece hayatı
 • Dış mekan var.
 • Kapalı alan var.
 • Rakı
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (122)
5
P.... A........
istanbul’da en sevdigim, dolu dolu 5 puani hakeden bir yer! eski istanbul meyhanelerinden, her yerde Ataturk fotograflari asili. mezeleri cok cesitli ve lezzetli, garsonlari guleryuzlu, makul fiyatli, simsicak bir mekan! hele ki turk sanat muzigi seviyorsaniz, cuma ve cumartesi aksamlari Zuhal hanim canli turk sanat muzigi okuyor :) saydiklarimdan hoslaniyorsaniz istanbuldaki en iyi adres!
1
H.... A...
1
H.... A...
1
H.... A...
4
G..... G.....
Gidilesi yer. Garsonlar cok sempatik, mezeler fena degil, atmosfer etkiliyeci
5
D...... D......
Canlı müzik çok güzeldi, ortamı da çok sıcak, insanlar güleryüzlüydü. Meyhane kültürünün hakkını veren bir yer. Pazıya sarılmış balığı çok lezzetliydi, kesinlikle öneririm. Mezeler ortalamaydı.
2
E...... E......
15 kişilik bir grup olarak yılbaşı yemeği yemek gittik. Ömrümde gittiğim en kötü işletmelerden bir tanesiydi. Gelelim sebeplerine. 1-Masamız kapıdan başlıyordu. Abartmıyorum eğer yemeğe 16. kişi gelseydi meyhanenin kapısı sandalyeden ötürü açıklamazdı. İçeri giren çıkandan ötürü kapı tarafındaki arkadaşlar tüm gece montla oturdu. 2- Mezelerin hepsi sıradandı. Sadece hardal soslu levrek idare ederdi. 3- Akşam yemeğini bizim sormamız üzerine 10’da aldılar. Ana yemek köfte veya balıktı. Saat 11 de dayanamayıp herkes paket yapılmasını istedi. 1 kişi ana yemeğini yemedi. Paketler masada kalınca hepsini alıp gecenin sonunda kedilere dağıttım. 4-Canlı müzik var dendi. Sanatçıya saygımız sonsuz ama mikrofonsuz çevresindeki 3-4 masa hariç hiçkimse bir şey dinleyemedi. 5- İçki hesabında 1 şişe rakı ile 1 şişe şalgam suyunu aynı kefeye koyması bizi iyice gerdi. 6- Yemeği yemeyeceğiz bari tatlı veya meyve servisi yapın dedik. Sıkıntıdan 10 kişi kalktıktan sonra meyve masaya geldi. Kalabalık gitmeyin. Fix menü anlaşmayın. İçeçeklerinizi sayın.
2
E...... E......
15 kişilik bir grup olarak yılbaşı yemeği yemek gittik. Ömrümde gittiğim en kötü işletmelerden bir tanesiydi. Gelelim sebeplerine.
1-Masamız kapıdan başlıyordu. Abartmıyorum eğer yemeğe 16. kişi gelseydi meyhanenin kapısı sandalyeden ötürü açıklamazdı. İçeri giren çıkandan ötürü kapı tarafındaki arkadaşlar tüm gece montla oturdu.
2- Mezelerin hepsi sıradandı. Sadece hardal soslu levrek idare ederdi.
3- Akşam yemeğini bizim sormamız üzerine 10’da aldılar. Ana yemek köfte veya balıktı. Saat 11 de dayanamayıp herkes paket yapılmasını istedi. 1 kişi ana yemeğini yemedi. Paketler masada kalınca hepsini alıp gecenin sonunda kedilere dağıttım.
4-Canlı müzik var dendi. Sanatçıya saygımız sonsuz ama mikrofonsuz çevresindeki 3-4 masa hariç hiçkimse bir şey dinleyemedi.
5- İçki hesabında 1 şişe rakı ile 1 şişe şalgam suyunu aynı kefeye koyması bizi iyice gerdi.
6- Yemeği yemeyeceğiz bari tatlı veya meyve servisi yapın dedik. Sıkıntıdan 10 kişi kalktıktan sonra meyve masaya geldi.
Kalabalık gitmeyin. Fix menü anlaşmayın. İçeçeklerinizi sayın.
4
O... D.....
İşte taksimin güzide mekanlarından biri. Uzun süre müdavimi olduğum mekana neden 4 yıldız verdim diye kendime sordum ama 5 yıldız alması için daha çok yol alması gerekir. Menüsü kesinlikle başarılı ve geç saatlerde bahçe tarafında olan muhabbet ise paha biçilemez.
5
G...... G......
İstanbul’un en samimi meyhanesi burası. Güzel yemekler, mezeler, bolca rakı ve fasıl... Senede en az iki kere gelinmeli buraya. Özellikle doğum günü vs kutlamalar için de çok uygun ve eğlenceli bir ortama sahip.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım