Yükleniyor...
4.1 Puan
113 Yorum

Cafe Bunka Sushi & Japanese Restaurant

Şehit Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi, Ana Çeşmesi Sokak, Japon Plaza, No 3, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sushi, Japon, Asya
Ortalama tutar İki kişi için : 220.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunur.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Klimalı
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
Yorumlar (113)
4
Z....... Z.......
Çok geniş bir menüye sahip olmasa da yediğimiz her şey çok lezzetli ve tazeydi. Mekanın mutfak bölümünden ara sıra japonca kelimeler duymak, iç mekanın tasarımı, küçük ve sessiz bir işletme olması beni ziyadesiyle mutlu etti.
5
S... G...........
sushileri çok lezzetli ve ortam çok güzel ilgili ve konuk sever olan çalışanları ve işletme sahibi de büyük bir artı eğer ilk sushi yemeniz ise size önerilerde bulunuyorlar ve çubuk tutma eğitimi bile veriyorlar ben çok seviyorum bu mekanı gerçekten çok hoş bir mekan kesinlikle öneriyorum.
4
Y.... Y....
Suşilerini sevdiğim mekan. Bir gidişimde de Japon yeşil çaylı şifon kekiyle kahvesini denemek istedim fakat beğenmedim. Sıradan bir sade kekten farkı yok diye düşünüyorum ona vereceğiniz parayla bir suşi daha alabilirsiniz :)
2
Y... S...
I don't understand why this place has gotten a high rating. Due to seeing such a high rating and photos of the place, I went for dinner here with my husband and we were excited about having the experience. I gave the place 2 stars because it was obvious from the food portions that this restaurant is cutting corners to save on cost in an extreme manner. We ordered a sushi dish to share, this dish had a photo featured in the menu and from the photo it looked exactly like salmon. Once the dish came, instead of salmon, the sushi was surimi crab. Luckily the kind service staff agreed to change it for us to salmon. We also ordered an unagi dish and the portion that was given to us was terribly small. This is a dish that costs almost 90TL and instead of the usual 3 or 4 medium pieces of eel that it is served in as is the custom with this dish, Cafe Bunka served one piece of eel that was sliced into super thin pieces and placed on top of a bowl of rice. Fortunately the restaurant let us cancel this order but by now our impression of the place had already soured. The only factors we could say are good about Cafe Bunka are the staff and the very original Japanese furniture and ambience. The food leaves a lot to be desired and I do hope that it is improved.
5
B...... A.......
Fiyatlar biraz pahalı ama lezzet muhteşemdi. Mekanın atmosferi harika. Kesinlikle kültürü yansıtan mekanlardan biri. Kesinlikle tavsiye ederim. İkinci gelişimde farklı tatları denedim ve gayet memnun kaldım lezzet harika ve tarikadsudon'a bayıldım.
5
B...... A.......
Fiyatlar biraz pahalı ama lezzet muhteşemdi. Mekanın atmosferi harika. Kesinlikle kültürü yansıtan mekanlardan biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

İkinci gelişimde farklı tatları denedim ve gayet memnun kaldım lezzet harika ve tarikadsudon'a bayıldım.
2
Y... S...
I don't understand why this place has gotten a high rating. Due to seeing such a high rating and photos of the place, I went for dinner here with my husband and we were excited about having the experience.

I gave the place 2 stars because it was obvious from the food portions that this restaurant is cutting corners to save on cost in an extreme manner.

We ordered a sushi dish to share, this dish had a photo featured in the menu and from the photo it looked exactly like salmon. Once the dish came, instead of salmon, the sushi was surimi crab. Luckily the kind service staff agreed to change it for us to salmon.

We also ordered an unagi dish and the portion that was given to us was terribly small. This is a dish that costs almost 90TL and instead of the usual 3 or 4 medium pieces of eel that it is served in as is the custom with this dish, Cafe Bunka served one piece of eel that was sliced into super thin pieces and placed on top of a bowl of rice. Fortunately the restaurant let us cancel this order but by now our impression of the place had already soured.

The only factors we could say are good about Cafe Bunka are the staff and the very original Japanese furniture and ambience. The food leaves a lot to be desired and I do hope that it is improved.
5
B..... N.
Hoş atmosferi ve lezzetli sushileriyle beklentilerimin üzerinde bir deneyimdi.Sunum ve servisten çok memnun kaldık, en kısa sürede tekrar ziyaret etmeyi düşünüyoruz.
1
E... C.....
Puanına güvenerek gittik ancak hayal kırıklığıydı. Fiyat açısından uygun gözükse de lezzet, hizmet kalitesi ile performans oranı düşük kalıyor. Sessiz ve küçük bir mekan. Sushi eri kötüydü. Balıklar taze değil ! Soya sosu ve wasabi çok daha kötü ! İyi bir akşam yemeği olmadı benim için. Ayrıca kızarmış dondurması da çok kötü. Sushi yemek için tavsiye etmiyorum.
5
E.............. E..............
Kendimi Japonya’daymış gibi hissettim. Mümkün olsa her hafta gelirdim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım