Yükleniyor...
3.5 Puan
101 Yorum

Leman Kültür

Şehit Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi, İmam Adnan Sokak, No 14, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 140.00 TL
Yorumlar (101)
5
A... Y......
Herkese göre olmayan çok sıcak bir mekan. Lise yıllarımı orda geçirdim bir sürü anım var çok değerli bir yer. Diğer lemanlarla alakası yok ve çok kozmopolit bir ortamı var. En son kapanmadan cuma akşamları dj veya erasmus partileri gibi bir şeyler yapılıyordu bir tanesine denk geldik deli gibi eğlendik tanımadığımız yabancı insanlarla. Fiyatları gayet uygun sadece mutfak her zaman açık olmayabiliyor veya bazen menüdeki yemekler olmayabiliyor ama benim için çok sorun olmuyordu. Evimde gibi hissediyorum garsonlarını çok seviyorum. Ayrıca kutu oyunları vs var arkadaş grubunuzla bi bira patates+sohbet etmek isterseniz gidin ya da gelmeyin bize kalsın :) gerçi şu an kapalı umarım yakın zamanda açılır da gideriz tekrardan.
5
S.... T.....
Diğer Leman şubeleriyle mekan ambiyansı olarak neredeyse alakası olmayan şube ancak bana göre bu hali daha güzel. Eğer leman şubelerini biliyorsanız ve takılmayı seviyorsanız burayı da görmenizi tavsiye ederim. Daha küçük ve daha eski bir yer. Hizmet kalitesi güzel ancak menüsü kısıtlı. Tercihiniz biraz bira içmekse tavsiye edebilirim. Diğer şubelere göre daha ucuz.
5
B.... Ö.......
5
B.... Ö.......
5
B.... Ö.......
4
E.... S.........
Atom köfte ve bezgin bekir söyledik ve 2 kişi tıka basa doyduk. Yemekler lezzetliydi ve sıcak sıcak gelmesi bizim için en büyük artılardandı. Bizimle ilgilenen İzzet bey gayet ilgili ve güleryüzlüydü. Sadece pazar günü yoğunluğundan dolayı servis biraz yavaştı. Biz memnun kaldık. Yine geleceğiz.
3
N. D.
3
N. D.
3
N. D.
5
D............ D............
Fiyatlandırmaya göre kalite gayet iyi. Çalışanları güleryüzlü ve ilgili. 4-5 senedir ne zaman Taksimde bulunsam ve nereye gitsem diye düşünsem kendimi burada buluyorum. Kendine has bir aurası var mekanın :) Severek geliyoruz, kötü yorumlara aldırış etmeyin siz de gelin :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım