Yükleniyor
Yükleniyor...
4.6 Puan
14 Yorum

Bar Rasputin Live

Şehit Muhtar Mahallesi, Süslü Saksı Sokak, No 13/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Publar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 525 TL
Telefon 02122454140

Çalışma Saatleri

  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00
  • 14:00 - 04:00

Bar Rasputin Live Yorumları (14)

5

G....... A.....

Rock - metal ağırlıklı çalıyorlar ve çaldıkları her parça enfes. Shazamlayıp durmak yerine playlsitlerini rica edeceğim bir daha gittiğimde.
5

E.... T....

Çalışanlar, çalan müzikler, ses seviyesi gayet iyi ve yerli yerinde. Bira fiyatları uygun, öyle kolundan tutup buyur otur diye ısrar eden tipler yok, bira sepeti enfes bi güzellik. Bence gidin ve oturup biranızı için sohbetinizi edin.
5

S..... O......

Taksimde en sevdigim ve rahatça oturabildiğim mekanlardan birisi...muzikler güzel, ortam güzel,kokteyller güzel ve en önemlisi çalişanlar güleryüzlü..kesinlikle tavsiye ederim☺
4

R F.....

Taksimde müşteri profili olarak farklı olan yerlerden birtanesi.Street fighter oynanılabilen bir yer olduğu için favorilerim arasında yer almakta.Samimi ve alışkanlık yapan bir yer.Birkaç kere gittikten sonra tek başınıza gitseniz dahi tanıdık masa mutlaka bulabilirsiniz.
4

T....... T.......

Efes Pilsen (Anadolu Efes) maçlarını izleyebileceğiniz bir bar. Müzik tercihleri güzel, ortam sempatik, bira çeşit ve fiyatları da tercih edilir hale getiriyor. Bira sepeti benzerlerinden iyi ve doyurucu. Kulağınızın pası gitsin, keyif alalım diyorsanız doğru nokta. Gara Guzu da gelmiş, daha ne olsun?
5

S.... D......

İstanbul'da oturup güzel müzik dinleyip, peynirli patates-bira ikilisiyle (ki Rasputin klasiğidir) rahatlayabileceğiniz, futbol yerine basketbol izleyebileceğiniz ve aynı zamanda Türkiye'nin ilk death metal gruplarından birinin elemanları ile ya da Takas Pazarı'nı organize eden insanlarla ve daha nice orta şöhretli insanlarla 20 senelik dostmuş gibi sohbet edebileceğiniz güzide mekan. İstanbul'da gidilebilecek en güzel pub-rock bar tarzında mekan! (Bana sorarsan direk en güzel mekan ama bu platformda tartışma yaratmamak için tür sınırlaması yapıyorum) Bir yandan old school, heavy metal-hardcore havasını korurken bir yandan hanzolar tarafından tacize uğramasından çekinmeden arkadaşlarınızı-sevgilinizi götürebileceğiniz bir yer. Sürekli genişlettikleri bira skalası da sırf değişik biraları tatmak için gidilebilir bir yer haline getiriyor. Sonuç olarak: İyi ki varsın Rasputin!!
4

T....... T.......

Efes Pilsen (Anadolu Efes) maçlarını izleyebileceğiniz bir bar. Müzik tercihleri güzel, ortam sempatik, bira çeşit ve fiyatları da tercih edilir hale getiriyor. Bira sepeti benzerlerinden iyi ve doyurucu. Kulağınızın pası gitsin, keyif alalım diyorsanız doğru nokta.
Gara Guzu da gelmiş, daha ne olsun?
5

M...... T.....

Muzikleri iyi bangir bangir muzige ragmen rahat sohbet edilebilen mekandir.fiyatlari uygun icki cesitleri bol olan mekanin tuvaletleri de tertemizdir. Siddetle tavsiye ederim.
5

M.... M...

Muzikleri iyi bangir bangir muzige ragmen rahat sohbet edilebilen mekandir.fiyatlari uygun icki cesitleri bol olan mekanin tuvaletleri de tertemizdir. Siddetle tavsiye ederim.
5

G.... D.....

Fiyat: 5
Lezzet: 4,5
Servis: 5
Mekan: 5

Kendimi rahat hissettiğim nadir mekanlardan. Patates tava şahane, biralar harika, fiyatlar mükemmel, tuvalet genelde temiz, mekanın sahipleri sıcakkanlı. Birçok arkadaşımı da getirdim beğenmeyen olmadı. Umarım böyle devam ederler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım