Yükleniyor...
3.6 Puan
32 Yorum

Arsen Lüpen

Şehit Muhtar Mahallesi, Mis Sokak, No 15, Kat 4, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0532 6763943
Yorumlar (32)
4
N.... N....
4
N.... N....
4
N.... N....
5
C.. K.
Beyoğlu'ndaki en güzel barlardan biridir. Çalan müzikler çok keyif verir. Çalışanlar oldukça hoş sohbet ve kafa dengi samimi insanlar. Fiyatlar da makuldür. Teras keyfi yapmanızı ayrıca tavsiye ederim.
5
A... Y.....
Great live music, tasty cocktails! We had a lovely time with international friends from all around the world Terrace is amazing, staff is friendly.
5
H.... F.....
Aman arsen canım arsen. Montu koyacak yer buldunmu dansetmeye hazır ol... Istanbul'un kendi segmentindeki en hoş mekanlarından birisi. Çalışanlar özellikle süper insanlardır. Devamlı giderseniz tanınırsınız. Daimi müşteri ilgisine mazhar olursunuz. Fiyatları makuldür. Hiçbir zaman bütçe zorlamaz. Eh ne de olsa muhalif bir damar var mekanda...
3
B....... B.......
Yazlati terasinda bira icmek her zaman keyifli olan bir bardir. Kitlesi de duzgun hepsi okumus cocuklar denilebilir:) sohbet edilebilecek bir mekan olmasi ayrica guzel
4
V..... G....
I went there on Tuesday. They had an open mic event- spoken words. People performed songs, stand up comedy etc. The atmosphere was awesome. After the event we went on the top floor and the view from there is so nice. Great place to have drinks with your group of friends over nice music.
3
A.... K........
Its a nice place to dance and drink with live performance. Smokers can also smoke in the same place. If you don't feel comfortable in the crowd you can have fresh air and socialize at the rooftop.
4
P.... P....
Canli muzik super, solistin degisik ses tonu ve caldiklari muzikler icin gelmeye deger, terastaki İstanbul manzarasi gorulmesi gereken turden.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım