Yükleniyor...
3.5 Puan
19 Yorum

Bi' Tabak Evden

Ömer Avni Mahallesi, İnebolu Sokak, No: 29/1, Kabataş, İstanbul 34427
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (19)
3
H..... Y.......
3
H..... Y.......
3
H..... Y.......
2
A.... S.....
Zomato gold kullanmak istiyorum diyince sipariş alacak olan arkadaş bir tribe girdi. Kullanmayacağım sadece nasıl işliyor onu merak ediyorum dedim. Tek kişiydim kaç kişi olacaksınız dedi, sonra biz o uygulama da yokuz artık dedi, bakın varsınız diyip gösterdiğimde bir kaç güne çıkacağız isterseniz yandaki mekanımızı kullanın dedi. Normalde bu civarda çalıştığımda yemek yeme tercihim bu restorandan olurdu, çok tatlı insanlardı, zomato gold diyince neden ürperiyorlar anlamadım, madem öyle pasife çekin arkadaşım üyeliğinizi hazırdaki müşterilerinizi de kaybetmeyin.
4
K.... K....
4
K.... K....
4
K.... K....
1
C...... C......
Fiyat fayda dengesi olarak baktigimiz zaman , koyulan porsiyonlara alinan ucretler yuksek kalmakta. Dolayisi ile isletmenin bu konuda dusunmesi gerekli...
4
S.... K..........
Gold ile öğlen yemeği deneyimledim. Ürünler oldukça lezzetliydi. Ancak porsiyonlar küçük geldi bize. İlgili kibar işletmeciler bulunuyor.
3
S.... S.
Yemekler lezzet olarak güzel. Temiz de bir işletme olduğunu düşünüyorum. Ama servis çok yavaş. Öğle arası için gittiğimize zaten hazır olan yemekleri masamıza getirmeleri 15-20 sürüyor. Porsiyonlar çok az. 4'lü zeytinyağlı tabağı söylüyorum herpsinden nerdeyse 1'er kaşık koyuyorlar. Porsiyonların az olduğunu belirttiğimizde de, fazla koyulduğunda maliyetin kurtarmadığını söylüyorlar. Gittiğimizde karnımızı doyuramıyoruz o yüzden de artık gitmiyoruz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım