Lena ⛵️
 • 20:12, 12 Şubat 2019
Haftasonu gittik. Konum olarak çok basit bir yerde. Taksim Nevizade de kolaylıkla bulabileceğiniz bir yerde. Herşey çok lezzetliydi. Personel inanılmaz ilgili ve misafirperver. Ayrıca kalamarı da çok lezzetliydi.
Kadir Çapkın
 • 14:48, 14 Temmuz 2018
1 yıldız bir puan bile fazla mezeler leş tek ama tek amaçları para sana yolunacak kaz gibi bakıyorlar. Karışık meze tabağı söyledim daha kötüsü olamazdi. Fiyatlar normal görünüyor ancak o mezelere para vermek çok koydu sanki bir hizmet varmış gibi birde 100 de 10 garsoniye alıyorlar. Saçma bir yer sakın gitmeyin.
Aslı Saygı
 • 00:41, 12 Nisan 2018
Bu akşam arkadaşlarımla gittik bu mekana üniversite öğrencisiyiz. hizmet, mezeler, müzik her şey dört dörtlüktü. Uygun fiyata kaliteli eğlenmek isteyenler uğrasın.
Ozan Yilmaz
 • 09:41, 18 Temmuz 2018
Fiyatlar aşağıya inmeli. Oturma düzeni açısından sıkıntı yok, gayet ferah bir yer balkonlu açık alanı mevcut. Mezeler iyileştirilmeli. Yalnız levrek marin çok güzel.
Ozkan Kircaalic
 • 19:16, 4 Mart 2017
Nevizade balık pazarında dolaşırken rastgele girip hem mezelerini hem balıklarını hemde ortamını beğenip aynı hafta içinde 3 defa gittiğimiz mekandır.en sevdiğim özelliği mekana gelen müşterilerinde elit insanlar olması ve derinden hafif hafif çalan müziğin sizi rahatsız etmemesi
Eda Demirel
 • 12:36, 17 Nisan 2016
Dün akşam ilk ve son defa gittiğim balıkçıdır. Kapıdan içeri girmeden palamut ne kadar diye sordum. 15 lira porsiyon dediler. Oturdum sipariş ettim. Bir palamut geldi aile doyar. Sordum bu bir porsiyon mu dedim. Evet dediler. Tadı bi garipti filan yedim ama pek keyif alamadım. Hesabı istedim bi baktım palamuta 30 lira yazmışlar. Keşke bu kadarla bitseydi. Sabaha kadar çektiğim karın ağrısı her türlü mide bağırsak sistemimin alt üst oluşu... Hadi kazıklıyorsun bari bozuk balık verip müşteriyi zehirleme.!!
Gökçe Günindi
 • 23:44, 19 Haziran 2016
Nevizadede ki bir çok balıkçıdan ayıran özelliği benim için fiyatları oldu. Gerçekten inanılmaz uygun geldi bana. Mezelerininde hepsini beğendim. Hem lezzetli hem uygun bir akşam geçirince herkes mutlu ayrıldı mekandan.
Melis Kasap
 • 18:05, 13 Temmuz 2015
Gerçekten harika bir yer. Uzun zamandır doğum gününde gitmek için iyi bir yer arıyordum. Burası harika hem canlı müzik çok kaliteli, mezeler ve balık harika ve fiyatlar nevizadeye göre çok uygun. hiç düşünmeden gidin derim. Ayrıca mekana gelen insanlar çok düzgün hiç sorun yaşamıyorsunuz.
Anıl Sökmen
 • 15:22, 5 Ocak 2015
Nevizade'nin girişinde, balık pazarında bulunan Mer Balık, Beyoğlu civarında işini hakkaniyetle yapan birkaç işletmeden biri. 3 katlı işletme haftasonları özellikle doluluğuyla kendini belli ediyor. Garsonlar güleryüzlü ve hızlılar. Beyoğlu'nda birçok mekanı test edip denemiş biri olarak, Mer Balık her gittiğimde benden yüksek not almıştır. Mezeleri ve porsiyonları lezzetli. Ara sıcak olarak yaprak ciğer söylemenizi tavsiye ederim. Fiyatları da bence normal düzeyde. Tavsiye ediyorum.
Savasersoy
 • 23:05, 25 Şubat 2015
Balık pazarı içinde eski bir meyhane akşamüstü rahatsız etmeyecek şekilde özellikle zeki müren şarkıları çalar mer balıktaysanız mutlaka istemeniz gerekenler fener şiş , levrek marin ve fırında kaşarlı patlıcan ekonomik açıdan uygun bir meyhanedir
Orhan Kutluer
 • 02:39, 13 Haziran 2015
Eveet, İstiklal meyhaneleri. Şakşuka, patlıcan salatası gerçekten güzel. Günlük hazırlayıp taze servis ediyorlar. Ancak haydari çok kötü. Haydarinin başlıca kuralı, ağzınıza bir lokma aldığınızda sarımsağı derinden çok uzaklardan hissetmeniz, onu çiğneyip acısını çekmeniz değil! Yaprak ciğeri ve kalamarı denenmeli. Fiyatları makul diyebiliriz. 70cl İçeceğiniz, 4-5 meze + 1-2  ara sıcak size 200 TL ye mal olacaktır ki 3 kişi için ideal bir fiyattır.Kısaca: Gidilebilir ancak daha iyileri var.
Engin Iplik
 • 09:11, 11 Şubat 2012
Baliklar Leziz - Baliklari lezzetli servisi klaliteli bir mekan. Nevizade'de gidilebilecek birkaç mekandan biri oldugunu düsünüyorum. Soguk meze konusunda biraz basarisizlar. Mekanin dekorasyonu, terasi oldukça güzel. Fiyatlar makul denebilecek seviyede.
EMEL CEBECI KÜRTÜR
 • 11:11, 12 Ocak 2011
Mer Balik - Nevizade'nin çok güzel bir yerinde, sigara içmek için balkonu var. Içeride dumanalti olmuyorsunuz. Mezeler güzel hatta mezelerle doydugumuz için balik yiyemedik. Fiyatlar da gayet normal
Soner Türker
 • 13:27, 23 Mayıs 2011
Mutlaka Gidilmeli! - Bence ana yemegi söylemeden önce soguk mezelerle ve ara sicaklarla birlikte sohbetin tadina varmaniz gereken bir yer. Özellikle bazi ara sicaklari mutlaka tatmalisiniz: Hamsi dolmasi, fener sis, ciger, balik köftesi. Bunlarin da disinda yemegi sonlandirirken mutlaka volkanik tatlisindan yemeyi unutmayin.
Mdemircan1
 • 08:40, 17 Nisan 2011
Özellikle mezeler - Buraya geçen hafta sonu gittik. Balik yemedik; ama soguk mezelerinden ve ara sicaklarindan bolca denedik ve sonuçta memnun kaldik. Özellikle beyaz peynirin tadi hala aklimda. Baliklarini denemedigimden 4 yildiz verdim; ama garsonlar da çok iyi hizmet veriyor. Deneyin derim.
Hasan Özgür
 • 14:21, 11 Haziran 2009
Tavsiye ederim - Reklam gibi olmasin fakat mezeler tam tadinda bir de güleryüzlü servis eklenince... Fiyatlar da çok makul. Daha ne isteyebilirim ki'
Hasan Okçioglu
 • 11:01, 15 Temmuz 2009
Deneyin - Beyoglunda böyle bir mekan bulacagim aklima gelmezdi. Fevkalede güzel bir mekan. Mezelerini mutlaka tatmalisiniz ve güler yüzlü servise diyecek yok.