Yükleniyor...
3.9 Puan
111 Yorum

Urban Cafe Yorumlar

Kuloğlu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Kartal Sokak, No 6/A, Beyoğlu, İstanbul
3
Z..... Z.....
içinde bulunduğu sokağın o dipte kıyı da köşe de kalmışlığı fakat bir o kadar da içerde merkezde olması, gölgeli bir yaz öğlesinde içilen biranın yanan içi buz etmesi, şahane yaz gelse de hemen bunlar gerçekleşse!
4
S..... S.....
Yemekler lezzetliydi. Müzik seçimleri de çok iyiydi. Geniş bir şarap yelpazesi vardı. Garson biraz dalgın olduğu için siparişimde soğan istemediğimi unuttu ancak söyleyince hemen yeniden yaptırdı. Masalar biraz küçük olduğu için sıkışmış gibi bir his verebiliyor tabaklarla birlikte... Devamını oku
5
Б........... Б...........
5
Ü..... E...
mükemmel müziklere sahip, yemekleri de güzel olan, taksimde bulunabilecek en iyi yerlerden biri kesinlikle
5
F..... A.............
İstiklal'de yürürken canım birşey yemek yahut içmek istese aklıma gelen ilk mekan. Sakin, loş, insanın içini ısıtan ortam, ilgili ve sıcakkanlı personel, güzel kahveler. Kalabalıktan sıyrılıp kafasını dinlemek isteyenlerin seveceği bir yer.
4
E..... E.....
Sahaf dolaşmaya geldim ama güzel bir kafe keşfettim. Dışarıdan göze çarpmasa da içerisi çok hoş. Kahveleri de oldukça güzel. Mutlaka tekrar geleceğim.
4
E... E....
Sahaf dolaşmaya geldim ama güzel bir kafe keşfettim. Dışarıdan göze çarpmasa da içerisi çok hoş. Kahveleri de oldukça güzel. Mutlaka tekrar geleceğim.
4
S.... Ç...........
İstiklal caddesinin hengamesine hem bu kadar yakın hem uzak olan aynı zamanda keyifli sakin bir durak olarak ön plana çıkan urban da bir bira veya şarap içip yanına bir şeyler atıştırmak ve aynı zamanda keyifli sohbet etmek müthiş keyifli ve dinlendirici.
4
D.... E........
Buraya yıllardır pahalı diye gelmiyordum, hâlâ pahalı. Menüye bakarak gelin :) Son ziyaretimde yemek yemedim yorum yapamayacağım ancak kokteyllerde alkol konusunda epey cömertler. Oturması keyifli bir sokak, iç ambiyansı da aynı şekilde.
1
F.... F....
Ambiyanstan geri boş. Garson arkadaşlarımızın peşinden koymak zorundayız sipariş için. Yemekler çok özensiz ve sıradan. Bir bira için baya beklemek gerekiyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :