Yükleniyor...
4.1 Puan
248 Yorum

Tarihi Kalkanoğlu Pilavcısı Yorumlar

Kuloğlu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Ayhan Işık Sokak, No 16, Beyoğlu, İstanbul
5
G...... G......
Hikayesi olan yerlerden biri. Osmanlı saray mutfağından başlıyor hikayesi, bugün 5.nesil tarafından devam ettiriliyor. Pilav, kuru fasulye, kavurma ve hoşaf denedim. Pilavdaki gerçek tereyağı tadı sizi ilk anda sizi sizden alıyor. Kavurmanın eti ve pişirilmesi çok iyiydi. İçecek olarak gazlı içecek ... Devamını oku
5
ö...... ü.....
They make dried beans from historical Trabzon, you like rice with butter if you eat meat they serve beef kavurma as well , you can eat, prices are affordable ✨❤️
5
A..... K...
Pilav çok lezzetli. Fasülye de öyleydi. Kavurmaları sıcacık ve iyi pişmiş. Lokasyonu İstiklalin ara sokaklarından birinde güzel küçük bir mekan. Fiyatlar ortalama.Tavsiye ederim.
5
M...... T.....
Serbeti kurusu kavurma pilavi her seyi birbirinden lezzetli turk mutfaginin en guzel 4lusunu burada bulabilirsiniz. Tarihi osmanliya dayanan bu koca cinar ve ailesini tebrik ediyorum Kendileri bu isi layiki ile yapan ender esnaflardan.
5
G..... C......
Yağı azaltılırsa bir şeye benzemeyeceğini düşündüğüm pilav. İlk kavuranın ruhu şâd olsun. Söyleyeceklerim bu kadar.
5
D.... B
Gerçekten çok lezzetli bir pilavı var. Eti ve pilavının uyumu çok güzel. Tek sıkıntı pilav biraz yağlı o da azaltılabilirse çok daha harika olur.
5
E... E...
Gerçekten çok lezzetli. Taksimde pilavcı burayı bulmamız çok iyi oldu. Yalnızca biraz yağı fazlaydı.
5
G...... S........
5
G...... S........
5
G...... S........
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :