Yükleniyor...
4.0 Puan
7 Yorum

Cantine Restaurant

Kuloğlu Mahallesi, Baş Ağa Çeşmesi Sokak, No 1, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Telefon 05445222222
Yorumlar (7)
5
M.... N......
Good place with a cozy interior . The menu is so rich. Music is good and i felt comfortable. The foods are delicious and you can see the kitchen from outside which is nice to see how clean they work. I will definitely come here again and recommend that you go and try the divine food that they cook!
5
M.... N......
Good place with a cozy interior . The menu is so rich. Music is good and i felt comfortable. The foods are delicious and you can see the kitchen from outside which is nice to see how clean they work.
I will definitely come here again and recommend that you go and try the divine food that they cook!
3
V..... V.....
İstiklalin bir üst caddesinde bulunan, cihargir dönüşü uğradığım tatlı arıştırmalıkların bulunduğu mekan. Aparatif olarak bir çok ürün mevcut. Kahve ve sohbet ikilisine uygun bir ambiyansı var. Tercih edilebilir????
4
V..... V.....
İstiklalin bir üst caddesinde bulunan, cihargir dönüşü uğradığım tatlı arıştırmalıkların bulunduğu mekan. Aparatif olarak bir çok ürün mevcut. Kahve ve sohbet ikilisine uygun bir ambiyansı var. Tercih edilebilir
4
N..... K........
Ma boisson expresso (27 Juin avait 1 Juillet 2016) Tous les jours Dans les bons et les Meilleurs moments mojitos ET JE VOUS DE CETTE remerci excellents kebabs. Mais redingote, sympathique et bar is this serviable, les autorités Au personnel. Avec their appartenant, il me Aidee contacts juin entreprise verser mon transfert à l'aéroport. Fait Encore une fois un grand merci à vous tous et vous .... verrez.
4
A.... Ş.......
Girişinden pek bir şey anlaşılmıyor, ama terası güzel. Cumartesi günleri çıkan grup gayet iyi. Elektro gitar çalan grup elemanının sesi bence bas gitar çalan solistten daha iyi. Personel de iyi.
3
K.. K..
Ufak tefek samimi bir mekan. Istiklalden daralip hani taksimde ne yapsak diye düşünüyorsanız erken vakitte en olmadi cay + tavla yapin tercih edilir
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım