Yükleniyor...
2.6 Puan
305 Yorum

Ops Cafe

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Mumhane Caddesi, Nimet Han, No: 45/B, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Telefon 0212 2433907
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Kahvaltı
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (305)
1
H.... T.....
Mekana geldiğimizde uzun süre kimse servis için bakmadı. Garsonu bizim çabalarımız sonucu çağırabildik. Masanın silinmesini istememiz çok hoş karşılanmadı. Çalışanlar güler yüzlü değil. Masaya peçete dahi getirmediler. %10 servis ücretini neye istinaden istediklerini anlayabilmiş değiliz..
2
A..... A.....
Ambiyans olarak mekan güzel ancak bu yeterli değil. Bulunduğu sokak ve iç kısmı güzel ancak hizmet ve lezzet hiç bunu karşılamıyor. Çalışanlar çok umursamaz ve sürekli hata oluşuyor. Ayrıca lezzet olarak merak edilecek, gidilecek ya da şunu kesinlikle denemelisiniz diyebileceğim bir şey yok. Çoğu şey standart veya standartın altında. Ambiyansı için gidip her seferinde pişman oluyoruz. Hizmet gerçekten çok kötü. Ve bunun için bir de %10 servis ücreti ödüyorsunuz. Yani aldığınız şeylerin üzerine bir de %10 servis ücreti ekleniyor. Ancak servis kalitesi bunu hakediyor mu? Elbette hayır. Zaten yıllardır çözemediğim şey karaköyde servis ücreti alınması... Bir de bunun karşılığında servis alamayınca insan gerçekten rahatsız oluyor. Kısacası güzel görünüle sahip ancak kalitesiz bir ticarethane.
2
M..... O...
Sipariş vermezseniz güzel yer. Tüm sorunlar sipariş verdikten sonra başlıyor. 2 puan verdim, o da nimet geldi önümüze o yüzden. E lezzeti de fena değildi açıkçası. Ancak şöyle değerlendirmek gerekir; örneğin 2 liralık peynire 10 TL veriyorum. Aradaki 8 TL farki hizmet alabilmek için ödüyorum. Bu 8 TL fark içerisinde dükkanın kirası, faturalar, vergiler, çalışan maaşları, hissedarin kar payı var. Ancak Opps'ta su sorunu yaşadım; 2 TL peynirin parasını verdim, dükkanın kirasindan payıma düşeni ödedim, faturalara destek attım, her sorumlu türk vatandasi gibi vergimi verdim, dükkan sahibinin de cebine parayı koyduk, çalışanların da boğazından lokma geçti çok şükür. Ama ben kahvaltı listesinde yazan ürünleri de hizmeti de alamadım. Bir miktar zararda kalktım masadan.
3
S.... Z.....
Mekan boş olmasına rağmen sipariş mutfaktan geç çıkıyor. Servis personeli tecrübesiz. Menü kısıtlı. Üç yıldızı yediğim ve içtiğim şeylerin lezzetli olmasına veriyorum. %10 servis ücretini hak etmiyor.
4
G..... Y......
Karaköy ambiyansının içinde tatlı bir mekan . Sıcak içecek fiyatları civara göre oldukça uygun. Mekan hoş. Benim gibi sokakta olmayı sevenler icin ideal
4
E... K.......
Karaköy ambiyansının içinde tatlı bir mekan . Sıcak içecek fiyatları civara göre oldukça uygun. Mekan hoş. Benim gibi sokakta olmayı sevenler icin ideal
4
A.... K.......
Biz arkadaşımla dış kısmında oturduk bu yüzden içerisini bilmiyorum ancak sokak arasında bulunan dış mekanı oldukça sakin ve güzel. Kahvesi de lezzetli denebilir.
3
D...... D......
Yemek çeşitliliği yoktu.
1
A..... K......
1
A..... K......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım