Yükleniyor...
3.9 Puan
50 Yorum

Hane Çikolata & Kahve

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. No:6, Karaköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0533 6302420
Yorumlar (50)
4
A.......... ✈.....
Dondurmalı Endorfinin tadına bayıldım. Dondurmalı/Dondurmasız ve yarım seçenekleri de var. Yoğun çikolata tadı sizi alıp götürüyor. Tavsiyem yarım yemeniz şeklinde olur. O bile fazlasıyla yetiyor çünkü. Eksik tek notum; İçine konulacak dondurma çeşiti sorulmadı. Bence sorulması gerekliydi. Bir de Karaköy şubesi için biraz yer sıkıntısı var. Mekanın küçük olmasından dolayı.
5
G......... S.....
Çikolataya doymak isteyenlerin tercih edebileceği müthiş bir tatlı dükkanı, uğramadan geçmeyiniz.
5
R.... D....
meşhur dondurmalı endorfini karşınızda. Boşuna vermemişler bu adı etkisini fazlasıyla hissettiriyor. İki brownie arası dondurma ve leziz çikolatası üstüne de cici bebe kırıntısı nefisss.????Dondurma sayesinde hiç baymıyor, ferah ferah yiyorsunuz. Dondurma karadutlu-vanilyalı karışık bana kalsa ben sade vanilya seçerdim.Bir daha gidince dondurmasız olanı deneyeceğim tam anlamıyla çikolataya odaklanmak istiyorum sanırım ben.???? Porsiyon olarak sizi çok mutlu eder, oldukça büyük paylaşmak için ideal. Biz karaköy şubesine gitmiştik, memnun kaldık. Son fotoğraftaki çikolatalar da çıkarken aklınızın orda kalmasına sebep olmuyor değil.???? ????Dondurmalı endorfin: 25 ????Çay: 5
5
R.... D....
meşhur dondurmalı endorfini karşınızda. Boşuna vermemişler bu adı etkisini fazlasıyla hissettiriyor. İki brownie arası dondurma ve leziz çikolatası üstüne de cici bebe kırıntısı nefisss.
2
A..... U........
Endorfin ve dondurmalı endorfin sipariş ettik. Yorumlarını beğenerek gelmiştim ama memnun kalmadım sıradan bir tatlıcı. Çikolatası ağır geldi bana oysaki ben çikolata severim. Bence 2 kişi 1 tatlı yiyebilir
5
B.... C...
Küçük olduğu kadar sıcak bir mekan. Tatlıları çok iyi ayrıca çalışanlar mükemmel insanlar.
5
G.... O.
Çikolatasi kesinlikle çok lezzetli, serotonin ve triptofan yedik. Triptofanin altındaki muhallebimsi şey yerine italyan kremasi veya dondurmamsi farklı bir şey kullanabilirler bence. Tadımlık olan porsiyon olarak oldukça yeterli.
4
Z...... Z......
Ne diyebilirim ki, çok güzel. 2018 yılından beri tatlı diyince ilk tercih ettiklerimizden. Ama zaman içerisinde porsiyonu küçülttüler ve çikolata miktarını azalttılar.
5
M..... U...
Melatonin için gidip gidip durduğum yer, müşterilere de ilgi alaka süper????????
5
M..... U...
Melatonin için gidip gidip durduğum yer, müşterilere de ilgi alaka süper
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım