Yükleniyor...
3.7 Puan
386 Yorum

FiLBooks

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Ali Paşa Değirmeni Sokak, No: 1/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 243 19 94
Neler var?
 • Alkol bulunmaz.
 • Kahvaltı
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Dış mekan var.
 • Klimalı
 • Evcil hayvan dostu
 • Wi-Fi
 • Kapalı alan var.
 • Çalışma alanı var
 • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (386)
2
R.... Ö.......
Kahveleri fena sayılmazdı ama bitkisel süt seçeneği olmaması
5
M..... M.....
A MUST VISIT!! Definitely one of my favorite cafés in istanbul!! The ambience is very lovely!!! And the staff is friendly and very helpful!
1
E... S....
Kotu kahve, kotu pasta, servis ucreti diye bir sey aliyorlar sanirim kendilerini amerikada saniyorlar. Bunu yapan isletmelere saygim 0. Biz uygun gorursek bahsis birakiriz sen zorla alamazsin.
4
D.... T....
5
S.... T.....
Karaköy'ün en ilginç ve en tatlı mekanlarından biri olan Fil Cafe oldukça değişik bir ambiyansa sahip. Menüsünde de kendine has hiç tatmadığınız lezzetleri barındıran bu mekanın üst katı da çalışmak için oldukça uygun ve sakin bir ortama sahip. Kendine özgü içeceklerinden mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
5
G...... G......
Mutluluğun içeceklerini ve tatlılarını FiLBooks yapmış:) İstanbulun en orijinal tatlara sahip yeri. Mor Fil ve Pişman Fil denedik. İkiside birbirinden lezizdi. Yeni tatlarınızı dört gözle bekliyoruz. Herşey için teşekkürler:)
5
G...... G......
Mutluluğun içeceklerini ve tatlılarını FiLBooks yapmış:)
İstanbulun en orijinal tatlara sahip yeri. Mor Fil ve Pişman Fil denedik. İkiside birbirinden lezizdi.
Yeni tatlarınızı dört gözle bekliyoruz. Herşey için teşekkürler:)
2
E... ü..........
Performansa göre fiyat çok fazla. Mekanın tek artı yönü dizaynının hoş olması. Fazla kalabalık, çalışanların burnu havada bence. Samimi bulmuyorum.
3
E. E.
Hafta içi öğle saatlerinde gittiğimiz için meşhur salıncaklarda oturup fotoğraf çekildik tabii :) Ambiyans güzel, huzurlu ve sakin ama hepsi bu kadar. Çay, kahve ve kek lezzet olarak gayet sıradan olmasına rağmen fiyatları genel olarak oldukça yüksek gördüm. Ayrıca bu gereksiz fiyatlara ödeme kısmında bir de zorunlu bahşiş eklemek neden? Soğuk gelen çayı ısıtmanız için arkadaşım aşağı indirdi. Menüye ekleme zahmetinde bulunmadığınız tatlıları seçmek için ben aşağı indim. Ödemeyi masaya da almıyorsunuz, kasaya yönlendiriyorsunuz. E yani? Bir çay, bir kahve ve bir dilim kek için 50 TL bayıldık. Aşırı gereksiz, civardaki başka mekanlar tercih edilebilir.
2
O... O...
Dizaynı ve sessizliği güzel evet. Ama fiyatları artık git gide yükseldi ki bir kahve ortalama 20 TL :) Hangi kahve çekirdeğini kullanıyorsunuz da bu kadar özel olabilir? Tamam güzel ama extrası yok kahve sonuçta. Son aylarda bir de servis ücreti diye bir şey çıkarttılar ki her yer ile ortak karar almışlar milleti kazıklamak için sanırım. Mekan güzel semt güzel tamam ama bir kahve içtim diye bahşiş bırakma zorunluluğu kimse de olamaz. Netice de masaya ekstra bir hizmet veya ilgi sunabileceği bir şey değil. Tek bir kahveyse bir bardak bırakıp gidiyor garson :) Ve bir americano için 3 kere yanına süt istedik ki 3.de üst kattan inip tekrar söyledim. Ama tabi ki zaman zaman veya isteyen her zaman bahşiş bırakmak isteyebilir. Ama bunu zorunlu hale getirip faturanın içinde bir de %10 oranında zorunlu alınması 1. Ayıptır 2. Bu artık uyanıklığa kaçıp milleti kazıklamaktır. Ben sizden misliyle alırım bahşişi der gibi. İnsanları kandırıp ayakta uyutma üzerine çalışan yerlerde de ilgim her zaman düşer ve kimseye önermem açıkçası. İnsan cebimdeki paraya göre bir kahve içmek istese adama bir de %10 daha fatura çıkartıyorsunuz :) karaköyün ortamını böyle işletmeciler aç gözlülüğünden bitirecek bir gün. Siz milleti kandırıp kazıklama üzerinden para kazanırken insanlar dürüstçe para kazanıyor bilin isterim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım