Yükleniyor...
4.0 Puan
125 Yorum

Are You Chocolate

Kemankeş Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokak, No:10, Karaköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0538 9484813
Yorumlar (125)
1
Y.... D..........
Waffle yedim. Porsiyon aşırı küçüktü, meyvelerin ve çikolatının lezzeti iyi değildi. Normalin üstünde fiyata sahipti. Kesinlikle önermem.
3
T.. T..
Fantastik yedim, keki bayattı çikolatası aman aman olmasa da lezzetliydi ama porsiyon küçüktü. Zomato prodan indirim olduğu için belki giderim tekrar öbür türlü gitmezdim bir daha, fiyat ve kalite birbirini karşılamıyor.
5
A... Ü.....
Gerçekten birbirinden güzel tatlıları olan bir mekan. Özellikle saksı tatlısı muhteşem ve siz sipariş ettiğinizde hazırlıyorlar. Herkese tavsiye ederim.
2
G..... G....
Are you Saksı’yı denedim. İçi muz ve çilekle doldurulmuş, üstüne de bisküvi kırıntıları ile boca edilmiş, az miktarda çikolata barındıran bir tatlı geldi. Fiyat performans olarak kesinlikle uygun bir yer olduğunu düşünmüyorum sundukları ürünün kalitesi göz önüne alındığında. Ayrıca buradaki menü fiyatları güncel değil. Bu arada puanı bu kadar düşük vermemdeki ana sebep tatlının yanında söylemiş olduğum çayın tatlıyı bitirip üstüne sigaramı da içtikten sonra gelmiş olması. Ayrıca mekan bomboş ve sadece biz varken oldu bu olay. Mekanın müşterileri ile biraz ilgili olması lazım.
4
İ.... Ç.....
Tatlıların en güzeli ve vazgeçilmezi tabi ki Saksı.
5
E..... K...
Fantastik, melankolik ve saksı söyledik. Porsiyonlar tam kıvamında, çikolatanın lezzeti zaten hepimizi mest etti. Tatlı seçenekleri çok tatmin edici, çeşit çeşit. Fiyatları da tam kıvamında. Tek sorunu biraz küçük olması.
5
F.... A....
Bir kere saksıyı yedikten sonra saksı krizi diye bir hastalığım ortaya çıktı :)) çok seviyorum
3
L.... S.....
küçük tatlı bir mekan. çikolatanın tadı gerçekten güzel ama yorumların bazılarında da okunduğu gibi tatlıların çoğu inanılmaz basitler, çikolatanın içine meyve atıp getiriyorlar sanki bu konuda gelişmeli. onun dışında çikolata yedikçe baymıyor bir porsiyon bittiğinde boğazınız şekerden yanmış olmuyor. bi tık fiyatlar yüksek çünkü ortadaki tatlı daha çok çikolatalı meyve ya da hamur oluyor.
4
I...... I......
Dejavu büyük istedik ve çok beğendik. Masa olanakları kısıtlı, haftasonları yer için bekleniliyor. Küçük güzel bir işletme.
3
Ş..... T..
Mekan baya küçüktü. Biz dışarıda oturduk . Mekan çalışanları ilgili ve güleryüzlüydüler.Biz dejavu ve fantastik yedik. İkisi de güzeldi. Çikolatası aman aman lezzetli değildi ama kötü de değildi. Karaköy’e gidildiği zaman uğranabilecek bir mekan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım