Yükleniyor...
3.1 Puan
40 Yorum

Simit Sarayı

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 3, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Fast Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0212 3443930
Yorumlar (40)
5
M..... A....
4
S... C.......
????Rating: 4/5 ????Experience: try not to miss breakfast at Simit Sarayi. Tasty and delicious food, a huge variety of choices and very affordable place. Highly recommended. ????????????????
4
S... C.......
4
S... C.......
2
S.... S......
İstiklal caddesindeki simit sarayı sıradan simitçilerden birisi. Her zaman kalabalık her zaman arap dolu. Denize düşerseniz baş vurabileceğiniz mekan
2
B... N..
Bugün arkadaşımla gittik. O simit tabağı aldı ben de latte içtim. Neden bu kadar kazık ve neden bu fiyata bu mamüller bilmiyorum. Ki simit çok severim. Ama simit sarayına bir türlü ısınamadım.
2
S.. J.
The food presentation is nice, the restaurant looks clean and well organized. The prices are fair and affordable, however you would expect more taste and flavor in the food. The staff are not friendly.
5
Y.. R......
The most delicious and super affordable option in Taksim. There are a lot of options to choose from and everything ends up being delicious. Very recommended.
2
A.... A....
Kahvaltilik birseyler almak istedik fakat aşiri pahali oldugundan kapi agzindan geri döndük. Bildigimiz un mamüllerinin bu kadar pahali olmasi herhalde lezzetin üst seviyede oldugundan kaynaklaniyodur diye düşünüyorum. Umarim oyledir :))
2
A.... A....
Kahvaltilik birseyler almak istedik fakat aşiri pahali oldugundan kapi agzindan geri döndük.

Bildigimiz un mamüllerinin bu kadar pahali olmasi herhalde lezzetin üst seviyede oldugundan kaynaklaniyodur diye düşünüyorum.

Umarim oyledir :))
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım