Yükleniyor...
2.1 Puan
10 Yorum

Semerkent Bar

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Büyük Parmakkapı Sokak, No 21, Kat 2, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 05325528398
Yorumlar (10)
4
M.... P......
eskisi kadar olmasada hala güzel gidilebilecek mekanlar arasına bunuda koyabilirsiniz birde gecesine göre değişir ama genel olarak damsız almıyorlar söyliyim ve bence iyi bişey bu :)
2
M.... T...
Aaabi inanılmaz komik bir yer 100 liranız varsa kralsınız. İçtiğiniz herşeyi korkarak tadıyorsunuz çünkü fiyatlar inanılmaz düşük. Üniversite de arkadaşlar götürmüştü denemiş oldum. Ha bir de ucuz içmek için öğrenci kartı soruyorlardı sanırım. Yine de çok kötülemek istemiyorum içerde çok keyif alan insanlarda gördüm çünkü. Herkesin eğlence anlayışı farklı olabilir, iyi eğlenceler ????
2
M.... T...
Aaabi inanılmaz komik bir yer 100 liranız varsa kralsınız. İçtiğiniz herşeyi korkarak tadıyorsunuz çünkü fiyatlar inanılmaz düşük. Üniversite de arkadaşlar götürmüştü denemiş oldum. Ha bir de ucuz içmek için öğrenci kartı soruyorlardı sanırım. Yine de çok kötülemek istemiyorum içerde çok keyif alan insanlarda gördüm çünkü. Herkesin eğlence anlayışı farklı olabilir, iyi eğlenceler
1
A.... M.........
Bir sene önce gitmiştim ve bu hafta yeniden gittim aradaki dağlar kadar farkı insan gözü kapalı fark eder bira bira değil adeta soğuk suydu garson yan masamızda oturan arkadaşlarına tekila getirdiğini görmemize rağmen biz istedigimizde kalmadigini soylemesi cok sinirlerimi bozdu zaten sonra kalktik gitmeyin eskiden guzeldi gitmeyin ucuz diye yanilmayin
1
E... Ö.......
Cok basit bi bar diyebilirim. Gelenlerin cogu resit olmayan biranin cokca ucuz oldugu sarkilarin roman havasinda hic haz alamadigim mekandir. Asla onermem mumkunse gelmeyin canlar
1
I... I...
Sırf ucuz diye su karıştırılmış bira içmek ve leş ötesi bi ortamda oturmak istiyorsanız ideal mekan Semerkant. Bi ara canlı müzik falan vardı hala var mı bilmiyorum ama ne olursa olsun taksimin en leş barlarından.
1
D...... P....
Fiyatları düşük tutarak alkol kalitesini düşürmesi, önceden böyle bişey olmadığı halde cuma-cumartesi damsız almama politikası(kendini club zannediyor herhalde) öğrenci kartı konusunda ki katı politikası(artık müşteri olsun diye onuda sormuyor), canlı müziği bitirmesi. (son ses club mixleri olduğundan, içeride kimse ne konuştuğunu duymuyor) Eskiden güzel anılarımın olduğu, duvarlara yazılar karaladığımız, arada misafir sanatçı olarak çıktığım butik bardı, şuanda kalite yerlerde kesinlikle gitmeyin.
1
D...... P....
Fiyatları düşük tutarak alkol kalitesini düşürmesi, önceden böyle bişey olmadığı halde cuma-cumartesi damsız almama politikası(kendini club zannediyor herhalde) öğrenci kartı konusunda ki katı politikası(artık müşteri olsun diye onuda sormuyor), canlı müziği bitirmesi. (son ses club mixleri olduğundan, içeride kimse ne konuştuğunu duymuyor)
Eskiden güzel anılarımın olduğu, duvarlara yazılar karaladığımız, arada misafir sanatçı olarak çıktığım butik bardı, şuanda kalite yerlerde kesinlikle gitmeyin.
4
M..... Y..........
Taksim gecesinin starti Semerkand'ta verilir. Rituelimizle basladik dün gece. 33cl bira+tequila 5.5 tl bir ögrenci isi. Içtik eglendik dans ettik. -----08 Feb, 2014----- Dün gecenin 2. mekani burasi oldu. Burasi tam bir ögrenci mekani. Mekana girdiginizde ögrenci kaynadigini görürsünüz. Neden mi? ³³cl bira +tequila shot 5 TL :) Ucuz alkol güzel müzik tam ögrenci beklentisi bunu da yapan karsilayan mekanlardan biri de burasi. Hem eglendik hem alkole duyduk. -----10 Nov, 2013----- Cumartesi gecesi gittik.Ortam iyiydi,kalabalik degildi.Servis konusunda hizlilar.Fiyatlar tam bir ögrenci dostu.Ancak tüm bunlarin disinda bi nokta olmadi.Fiçinin sonuna denk gelmis olusumuz biralarin kötülesmesine neden oldu.O yüzden bir süre içemedik.Beklemek zorunda kaldik.
4
M..... Y..........
Taksim gecesinin starti Semerkand'ta verilir. Rituelimizle basladik dün gece. 33cl bira+tequila 5.5 tl bir ögrenci isi. Içtik eglendik dans ettik.


-----08 Feb, 2014-----

Dün gecenin 2. mekani burasi oldu. Burasi tam bir ögrenci mekani. Mekana girdiginizde ögrenci kaynadigini görürsünüz. Neden mi? ³³cl bira +tequila shot 5 TL :) Ucuz alkol güzel müzik tam ögrenci beklentisi bunu da yapan karsilayan mekanlardan biri de burasi. Hem eglendik hem alkole duyduk.


-----10 Nov, 2013-----

Cumartesi gecesi gittik.Ortam iyiydi,kalabalik degildi.Servis konusunda hizlilar.Fiyatlar tam bir ögrenci dostu.Ancak tüm bunlarin disinda bi nokta olmadi.Fiçinin sonuna denk gelmis olusumuz biralarin kötülesmesine neden oldu.O yüzden bir süre içemedik.Beklemek zorunda kaldik.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım