Yükleniyor...
4.5 Puan
8 Yorum

Sabahat Pub

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, İstiklal Caddesi, Büyük Parmakkapı Sokak, No 14/1, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Publar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 130.00 TL
5
A............ A............
Hayatımın ilk kitelini burada yedim. Kitelin ne olduğunu merak edenler için: içli köfteye benzer, içi kıymalı harçlı, dışı irmik ve bulgurdan bir hamur kaplı yuvarlak, yassı bir köfte türü. Sanıyorum Siirt yöresine özgü bir yiyecek. Yalnız bayağı iyi;) Kitelin üstüne bir de ne görelim? çiğ köfte yapılmış;) tabi ben mest, ben mutlu;) Aldığımız bilgiye göre tavana da yapışmış;) kalbime giden yol midemden geciyor tabi, Sabahat ile ciddi dusunuyorum;)) Mekanla ilgili şöyle de değişik bir şey var: bu güzel insanların işi bu değilmiş, hobi olarak bar işletiyorlar. Ama benim diyen işletmecilere taş çıkarırcasına iyiler bu işte;) "Cider olsa ne güzel olurdu ya" dedik, "tamam ya alır koyarız bir kaç tane" dediler. Sizce bu mekan kötü olabilir mi? Sonuç: dart oynamak istersin, gidersin; canın kitel ister, yine gidersin; hepsini geçtim, esra'nın tatlı gülüşüne, zerafetine, pozitif enerjisine gidersin;)) Yalnız kitel cidden çok iyi;) mutluluk içimde çünkü onu yedim;)
5
A............ A............
Hayatımın ilk kitelini burada yedim. Kitelin ne olduğunu merak edenler için: içli köfteye benzer, içi kıymalı harçlı, dışı irmik ve bulgurdan bir hamur kaplı yuvarlak, yassı bir köfte türü. Sanıyorum Siirt yöresine özgü bir yiyecek. Yalnız bayağı iyi;) Kitelin üstüne bir de ne görelim? çiğ köfte yapılmış;) tabi ben mest, ben mutlu;) Aldığımız bilgiye göre tavana da yapışmış;) kalbime giden yol midemden geciyor tabi, Sabahat ile ciddi dusunuyorum;))

Mekanla ilgili şöyle de değişik bir şey var: bu güzel insanların işi bu değilmiş, hobi olarak bar işletiyorlar. Ama benim diyen işletmecilere taş çıkarırcasına iyiler bu işte;)

"Cider olsa ne güzel olurdu ya" dedik, "tamam ya alır koyarız bir kaç tane" dediler. Sizce bu mekan kötü olabilir mi?

Sonuç: dart oynamak istersin, gidersin; canın kitel ister, yine gidersin; hepsini geçtim, esra'nın tatlı gülüşüne, zerafetine, pozitif enerjisine gidersin;))

Yalnız kitel cidden çok iyi;) mutluluk içimde çünkü onu yedim;)
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!