Yükleniyor...
4.2 Puan
25 Yorum

Robin Hood

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Hasnun Galip Sokak, No 19/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 125.00 TL
Telefon 0212 2446871
Yorumlar (25)
5
B.... Y.....
5
B.... Y.....
5
E... O...
Önce Çapa ve Kezban arasında kalıp birini tercih edersiniz. Sonra bi şişe alıp orada hızlıca bitirdikten sonra evde içmelik bi şişe daha yaptırır keyifle evinize gidersiniz.. Robin hood ❤️
5
C.... D.......
Kalabalık gitmeyin biz iki kişiydik o sayede yer bulduk ve iki şişe kokteyli bitirdik. İçlerinde tam olarak ne var bilmiyorum alkol ve çeşitli şuruplar olarak tahmin ediyorum, otellerde küçükken size verilen meyve kokteyli tadını aldım. Açıkçası ortam çok keyifliydi, artık yapay, özenti ve gereksiz pahalı beyoğlu mekanlarından sıkıldık bence. + Şarkı listesi de hoşuma gitti bu arada, bu tarzı beğenirdim ama sık dinlemezdim değişiklik oldu.
5
C.... D.......
Kalabalık gitmeyin biz iki kişiydik o sayede yer bulduk ve iki şişe kokteyli bitirdik. İçlerinde tam olarak ne var bilmiyorum alkol ve çeşitli şuruplar olarak tahmin ediyorum, otellerde küçükken size verilen meyve kokteyli tadını aldım. Açıkçası ortam çok keyifliydi, artık yapay, özenti ve gereksiz pahalı beyoğlu mekanlarından sıkıldık bence.
+ Şarkı listesi de hoşuma gitti bu arada, bu tarzı beğenirdim ama sık dinlemezdim değişiklik oldu.
2
A....... A.......
bir arkadaşım götürmüştü buraya. bizden başka kimse yoktu. her şeyden sınıfta kalır ama müzikler baya muhabbet konumuz olmuştu. hadi gidelim diyip gidilecek bir yer değil ama önünden geçerken uğranabilir.
2
A....... A.......
oraya sürekli giden bir arkadaşım götürmüştü. bizden başka kimse yoktu. lezzet, hijyen, ortam falan açısından sınıfta kalır ama müzikleri uzun süre muhabbet konumuz oldu. hadi gidelim değil de geçerken uğramalık bir yer.
5
B.... D.....
Şuanda gençliğimin geçtiği, ali abisiyle, kedileriyle ve en önemlisi çılgın kokteylleriyle ROBİN HOOD !!! Ufak ama gayet samimi bir mekandır kendileri. Fazla söze gerek yok. Tonlarca iğrenç mekanın arasından sıyrılmış bir yerdir robin. Fazla müşteride gözü yoktur kendi müdavimlerinin kendine yettiği gayet sıcak bir bar. Gidip görmenizde fayda var.
3
S.... S...........
Çalınan şarkılarla ergenliğinize dönebilirsiniz. Bunun yanında mekanın eski olmasından kaynaklı o gelen ağır kokuya burnunuz kısa sürede alışamıyor. Ama gel gör ki; içkiler oldukça ucuz. Bu da mekanı yeterli kılmaya yetiyor
5
M.... T...
Mekan küçük ama keyifli. Fiyatlar uygun. Biraz "iki bira içip kalkalım" ayarında bir yer ama memnun kaldım :) Kalabalık gruplar için çok uygun bulmadım, ikili görüşmeler için tercih edilebilir :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım