Yükleniyor...
3.8 Puan
69 Yorum

Riddim

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No 35/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Gece Kulüpleri
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Yorumlar (69)
5
O... Y.......
Eglenceli bir mekan Rnb dans diyince direk Rıddım club diyebiliyorsunuz :).Alternatif eglence arayanlar için tavsiye edebilirim.Şimdiden iyi eğlenceler.
3
Ç....... Ç.......
Yılların mekanı.. 18-19’dum belki gittiğimde. Rnb gecesine gitmiştik, sanıyorum yoğun olarak da öyle çalıyor. İçerisi bir çoğunun saatçi olduğunu düşündüğüm zenci abiler kaynıyordu :) Ama mekan ferahtı, rahat eğlenmiştik.
3
W.... L....
The place is really nice with attractive decoration and lighting.
The service was slow.
The place was too crowded and full of people.
A good place to get a drink.
3
W.... L....
The place is really nice with attractive decoration and lighting. The service was slow. The place was too crowded and full of people. A good place to get a drink.
4
O.... A......
eğlenceli ve keyifli bir yer.....sahne ses ve ışık düzeni güzel...dışarıda küçük bir alanın olması dinlenme zamanlarında avantaj sağlıyor...
5
M...... C......
Mekan gerçekten çok güzel, doğum günü eğlencesi için gittik ve çok eğlendik. Fiyatlar makul ve servis çok iyi ???? RB müzik için tercih edebilirsiniz.
5
M...... C......
Mekan gerçekten çok güzel, doğum günü eğlencesi için gittik ve çok eğlendik. Fiyatlar makul ve servis çok iyi
4
D............ D............
Enstantane olarak farklı mı ? Biraz. Bir tık. Ama artık 35li yaşları devirmişsiniz "bir tık fazla" değil "oov çok iyi" tarzı yerlerde daha güzel zaman geçirebilirsiniz. Fiyatlar normal. Gelen gidenlere bakınca avarage bir kitle.
3
O... Ç......
R&B Sevenlerin muhteşem mekanıdır ancak dikkat edin güvenliklerden falan dayak yiyebilirsiniz. Tam hanzolardır profesyonel olarak alkollü bir kişiye nasıl yanaşacaklarını bilmezler. Fiyatlar club mantığı paran ve manitan varsa buyur gel kardeş.
4
M.... T...
R&B dinlemeyi ve dans etmeyi seviyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum fakat kapıdaki güvenlikler anlamsız bir sertlik içindeler. Genel anlamda geniş, rahat, keyifli bir mekan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım