Yükleniyor...
3.9 Puan
53 Yorum

Vera Cafe & Bistro

Hüseyinağa Mahallesi, Nevizade Sokak, No 1, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 220.00 TL
Yorumlar (53)
4
T......... H....
Güzel mekan maç önceleri uğradığımız keyif aldığımız bir yer...bu ara sanki fiyatlarda artış var ama yinede hemen nevizade girişinde olmanın avantajını ıyi kullanıyor...
5
M... D.....
Bana bile yorum yazdıran yer. Yemekler ve mezeler harika ???? gereksiz garsonluklar yok (sürekli masayı izleyen, bir şeyler itelemek için uğraşan tipler,...), ortam olarak ise arkadaşlarla Taksimde olduğumuzu unutturan bir ortam. Çok başarılı bir yer. Gece sonunda gelen hesap bizleri memnun etti???? ellerinize sağlık
1
A.. L.....
Haydari ortalamanın altında, kalamarın porsiyonunda sadece 6 halka var insan yemeye hangisinden başlayacağına karar veremiyor. Tek rakı 15₺, muhtemelen Burgaz rakı koyuyorlar ama yeni rakı bardağında gelince insan ikna olmuyor değil. Çuprası fiyatına göre normaldi. Puanı garsonlardan dolayı kırdım. Çünkü iki sefer mekanda bulunduk ikisinde de aynı muhabbet döndü. Garsonlara tavsiyem seyirciye arkanızı dönmeden muhabbet etmeyi deneyin. Bir şey kaybetmezsiniz. Bir de lütfen biraz gülümseyin. Edit: Müşterilere “yavrucum” diye hitap eden görgü yoksunu, terbiyesiz garsonu gördükten sonra bir daha asla önünden geçmeyip çevremdekileri de uzak tutacağım. Leşsiniz.
1
A.. L.....
Haydari ortalamanın altında, kalamarın porsiyonunda sadece 6 halka var insan yemeye hangisinden başlayacağına karar veremiyor. Tek rakı 15₺, muhtemelen Burgaz rakı koyuyorlar ama yeni rakı bardağında gelince insan ikna olmuyor değil. Çuprası fiyatına göre normaldi. Puanı garsonlardan dolayı kırdım. Çünkü iki sefer mekanda bulunduk ikisinde de aynı muhabbet döndü. Garsonlara tavsiyem seyirciye arkanızı dönmeden muhabbet etmeyi deneyin. Bir şey kaybetmezsiniz. Bir de lütfen biraz gülümseyin.

Edit: Müşterilere “yavrucum” diye hitap eden görgü yoksunu, terbiyesiz garsonu gördükten sonra bir daha asla önünden geçmeyip çevremdekileri de uzak tutacağım. Leşsiniz.
4
H...... G....
Yıllardır gittiğim mekanlardan biri ortamı güzel özellikle teras kısmı çok keyifli özelikle bira ve patates her daim soğuk patatesi taze yiyebileceğiniz bir yer nevizadenin o kalabalığını içinize çekmek isterseniz sokakta ki masaları da cok keyifli
4
N.... Ö.....
Üniversite zamanlarında Taksim’e çıktığımızda ilk durağımız hep burası olurdu. Yakın zamanda tekrar uğrayıp anılarımı tazeledim. Fiyatları normal, bira eşlikçileri güzel.
3
M..... Y..........
Nevizade’nin girişinde olması direk cazip geliyor,çalısanları güler yüzlü,fiyattada normal bir yer. Karidesi ve midye tavasını tavsiye ederim????????
4
M..... Y..........
Nevizade’nin girişinde olması direk cazip geliyor,çalısanları güler yüzlü,fiyattada normal bir yer. Karidesi ve midye tavasını tavsiye ederim
4
Ç....... Ç.......
20’li yaşlarımın başlarında bir çok kez uğradım. Bitirince eğlence kültürü artık daha sakin, daha duymalı, daha sohbet etmeli hale gelince o uğultudan yorulup buralara da küstük tabii.. Uzun bir aradan sonra geldim, atıştırmalık tabak gibi birşey ve bira aldık. Ürünleri güzeldi. Fiyatlar normal.
5
A.. K......
Harika bi yer gerçekten ilgili garsonları güler yüzlü hizmet ve terasıyla harika bir mekan bira içecekseniz vakit kaybetmeyin derim benim favorim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım