Yükleniyor...
4.6 Puan
20 Yorum

Sohbet Ocakbaşı

Hüseyinağa Mahallesi, Kamer Hatun Caddesi, Kameriye Sokak, No 2, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 280.00 TL
Yorumlar (20)
5
S.... A........
Gittiğim en keyifli ocakbaşıdır. Hem Nevizade atmosferini hissedebiliyorsunuz hem de nefis kebaplarla birlikte rakınızı içebiliyorsunuz. Fiyatlar servis kalitesine göre oldukça makul. Orta yaşlı garsonlar sunum kalitesini arttırıyor.
5
G.... G....
Gün ortası taksimde gezerken canımız adana kebap istediğinden arkadaş tavsiyesi ile uğradık, açılalı 1-2 saat olmuştu, hızlı ve oldukça lezzetli birer adana yedik, mezelerini denemedik. Servis güleryüzlüydü. Fiyat lezzete göre makul.
5
G...... G....
5
G...... G....
5
G...... G....
5
G.... E.......
O kadar dumanaltı olmasına, havalandırma sıkıntısı olmasına rağmen yemekler şahaneydi ! Tek kelimeyle leziz ötesi ! Adana’dan sonra yediğim en lezzetli etler burada !
5
T...... T......
Bu bolgede gidebiliceginiz en makul yerlerden birisi, beytisi, kebabi ve mezeleri cok lezzetli ozellikle kasarli patlican salatasini mutlaka denemelisiniz..
4
S..... G.......
Et yemek için Taksim'de gidilecek nadir mekanlardan birisi.. et haricinde çiğ köftesi efsanedir.. mezeler orta halli olup, fiyatları da olabildiğince makuldur. Tek sıkıntı dışarıda oturmak isterseniz masalar inanılmaz bitişik ve buna bir türlü çözüm bulamadılar.
4
N... D.......
Mezeler güzel, yemekler hoş ortam güzel ama hepsi bir yana mekanı özel kılan fıstıklı kebap. Hayatımda yediğim en lezzetli birkaç kebaptan biriydi. Şiddetle tavsiye ediyorum.
3
A.... A....
GÜZEL İŞLETME İLGİ ALAKA 10 NUMARA MEZELER İYİ FAKAT ADANA 10 NUMARA 5 YİLDİZ COP SİS VE UYKULUK İÇİNSE KÖTÜ DEĞİL FAKAT COKDA İYİ DEĞİLDİ FİYAT OLARAKDA MAKUL ,OLMASİ GEREKTİĞİ KADAR
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım