Yükleniyor...
2.8 Puan
21 Yorum

Salsanat

Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 114, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Gece Kulüpleri
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 250.00 TL
Yorumlar (21)
1
O... R........
They give us the bill without details, we payed more than our orders ( not recommended at all) .
5
E... K....
Taksimde gitmeyi en sevdiğim mekan. İçkiler, müzik, servis her şey harika. Çalışanlar çok saygılı ve ilgili. Kız kıza eğlenirken çok rahat olabileceğiniz bir yer, kızlara özellikle dikkat ediyorlar. Kesinlikle gidilmeliiiii :))
3
Y.... K...
Biz doğumgünümde arkadaşlarla birlikte karaoke ???? gecesi için gitmiştik. Hafta içi olduğu için pek kalabalık değildi. Sadece bizim gibi eğlenmeye gelen bir kaç kız grubu. Sakin bir gece olduğu için daha samimi bir ortam vardı. Sırayla sahneye çıkıp şarkılar söyledik. Tavsiye ederim.
3
Y.... K...
Biz doğumgünümde arkadaşlarla birlikte karaoke
1
J... N......
not recommended at all!! They even don't care if you have a complaint. They gave us the bill written by hand and mentioning prices other than agreed.
1
A... A...
Masalarda yaninda erkek olmayan bayanların çoğu mekan çalışanı. Tanışayım içki ısmarliyim diye düşünmeyin sakin, garson size sormadan şampanya patlatıp 500 tl talep ediyor.
1
K.... C....
Kötüleme niyetinde değilim ama insanları uyanmadan da gelemicem bilin ondan sonra gidin bir şişe votka açtılar bize 500 lira bi şampanya açtılar 300 lira teşkilatın şişesi 300 lira hadi onları verdin bide işin piçliği var tuvalete gidiyon tuvalet 10 lira montunu alıyorlar zorla oda 10 lira gitmeyin arkadaşlar İçtiğimi içkiden bir gram kafa yaşamadık sanırım dolma içki satıyorlar tamamen düzenbaz yeri uzak durun !!!
1
B...... B......
Konumu haricinde güzel olan bir şey yok önünden geçerken cezbettigine bakmayın mekanda dj müzikler berbat hatta gerçekten şaşırdim bu dj bu müzikleri nasıl buldu cuma gecesi eğlencesine nasıl yakistirdi diye:) ayrıca kız kızada eğlenilecek bir mekan değil.
1
O.... O....
Bir mekan ancak bu kadar les olur. Gerek sarki listesi gerekse arada eglencelik calinan sarkilar, DJ'ligi sesi acip kapamaktan ibaret sanan bir DJ, masa kapatip sise actirana dev ayricaliklar, 10 sarki vermisken siranin ikide bir baska masalara gelmesi, bir de tum bu rezilligi savunan calisanlar... Ustune ustluk yabanci misafirlerimizi getirmistik mahvolan gecenin sonunda biz utandik, calisanlar utanmadi. Biraz daha dolasin, koca Istiklal'de baska yer mutlaka bulursunuz.
1
E.. D......
Bir saat içinde 4 Ahmet Kaya şarkısını aynı kişi söyledi. Bizim masaya asla sıra gelmedi. İki karaoke arkası saçma sapan şarkılar çalınıyor. Açıklamalar da yetersiz. Şarkı sıralama ve seçme işini asla ve asla beceremiyorlar. Alkol fiyatları da uçuk. Daha iyi mekanlar kesinlikle vardır. Özel parti yapılmayacaksa hiç bir şekilde değmiyor. Edit: bu arada buradaki menüde yok ama giriş ücretinin 10, kola vs gibi alkolsüz içeceklerin de 15 lira olduğunu öğrendik çıkarken. Özel parti için bile gitmeyin.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım