Yükleniyor...
3.1 Puan
20 Yorum

Aspera Restaurant

Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Caddesi, Sahne Sokak, No 13, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 320.00 TL
Yorumlar (20)
1
P... C......
For all LEBANESE people , for sure i don t recommend you this restaurant, no matter how much you are careful about your bill , they will still succeed in ripping you off , the food is okay but not worth trying and over priced comparing to the quality and the service in the area
5
K.... K....
Karides harika, tuzda balık harika daha ne olsun. İş arkadaşlarım ile çok keyifli bir akşam geçirdik personel çok ilgiliydi hiç bizi eksik bırakmadı ayrıca fasılı herkesin görmesi lazım teşekkürler
1
T. T..........
birdaha asla tercih etmeyeceğim bir mekan... hesaba yüzde 10 ekleme yapıyorlarmış. bunuda ilk defa duymuş oldum. örneğin yediğiniz içtiğiniz şeyler 500 tuttu... hesap 550 geliyor... hiç anlam veremediğim bir olay...  o zaman fiyat listesi koymayacaksın kardeşim...
3
N..... 3..
Yemekten ziyade eğlenmek için gidilebilecek bir yer. Fasıl ekibinin performansı çok iyi. Yillardir aynı ekiple çalışıyorlar. Menü de alkol var, mevsim baliklarini tercih ederseniz yemek de lezzetli olabilir.
2
A.... S......
Sırf eski dostların buluşması vesilesiyle daha önce de birkaç kez gittiğim Aspera kalite olarak benden geçer not almadı. Fiyatların gereksiz pahalı olması, alternatifinin çok olması, porsiyonlarının yetersiz olması benim aklıma gelen birkaç olumsuz örnek. Daha uygun fiyatlara, daha keyifli mekanlara gitmek varken, Aspera'ya gitmek bence saçma olur.
1
K..... E.........
Aman abi uzak durun! Hayatımda bukadar kalitesiz mekana, kalitesiz bir Yemeğe ve kalitesiz garsona(!) rastlamadım. Bir aksam arkadaşımla gittim. Salata, kalamar tava ve bira sipariş verdik. Dışarıda yer olmadıgından üst kata çıkalım dedik. Balkon kenarındaki masaya oturduk. Karşıdaki bina camları örülmüş havalandırma penceresinden de içerdeki beyaz fayanslar görünen ürkütücü bir yapı. Masa örtüsü leş! Neyse ki üzerine daha temiz bir örtü örtüldü. Salata ve aslında ikram olarak servis edilen Zeytinli Zeytinyağı geldi. 7 tl olarak yansıtmışlar Ardından yağ icinde kendinden gecmiş yeşilliklerin yüzdüğü yeşil salata. Kalamar tava istemeden önce garsona Israrla iyi olup olmadığını ve dondurulmuş mu yoksa taze mi oldugunu sorduk. Valla şimdiye kadar bir şikayet almadık deyişinden uyanmaliydik aslında. Kalamar tava geldi. Bıçak kesmekte zorlandı. Kesemedim ve bıraktım. Garsonu çağırıp iade almalarını ve yenebilecek birsey olmadığını söyledim. Ardından bir tiksinti geldi zaten. Hesap istedim. 65tl Iade almama sebebini sordum garsona, kaslarını oynatarak bence kötü değildi! Dedi. Buna sen mi karar veriyorsun şef mi?? Bunu baskasına veremem (yok bir de verseydin!) odemelisiniz dedi. Masadaki hiçbirşeye dokunmadan kalktık. Yaptıkları iş helal degil maalesef. Aspera hayatımda hiçbir zaman uğramayacağım bir yerdir! Uzak durun derim....
1
K..... E.........
Aman abi uzak durun!

Hayatımda bukadar kalitesiz mekana, kalitesiz bir Yemeğe ve kalitesiz garsona(!) rastlamadım.

Bir aksam arkadaşımla gittim. Salata, kalamar tava ve bira sipariş verdik. Dışarıda yer olmadıgından üst kata çıkalım dedik. Balkon kenarındaki masaya oturduk. Karşıdaki bina camları örülmüş havalandırma penceresinden de içerdeki beyaz fayanslar görünen ürkütücü bir yapı.

Masa örtüsü leş! Neyse ki üzerine daha temiz bir örtü örtüldü.

Salata ve aslında ikram olarak servis edilen Zeytinli Zeytinyağı geldi. 7 tl olarak yansıtmışlar

Ardından yağ icinde kendinden gecmiş yeşilliklerin yüzdüğü yeşil salata.

Kalamar tava istemeden önce garsona Israrla iyi olup olmadığını ve dondurulmuş mu yoksa taze mi oldugunu sorduk. Valla şimdiye kadar bir şikayet almadık deyişinden uyanmaliydik aslında.

Kalamar tava geldi. Bıçak kesmekte zorlandı. Kesemedim ve bıraktım. Garsonu çağırıp iade almalarını ve yenebilecek birsey olmadığını söyledim. Ardından bir tiksinti geldi zaten. Hesap istedim.

65tl

Iade almama sebebini sordum garsona, kaslarını oynatarak bence kötü değildi! Dedi. Buna sen mi karar veriyorsun şef mi?? Bunu baskasına veremem (yok bir de verseydin!) odemelisiniz dedi.

Masadaki hiçbirşeye dokunmadan kalktık.

Yaptıkları iş helal degil maalesef.

Aspera hayatımda hiçbir zaman uğramayacağım bir yerdir! Uzak durun derim....
3
E.. A.
Mezeleri çok iyi, herşey çok taze ve lezzetliydi. Çalışanlar, ilgi alaka çok iyi. Fiyatlar normal. Alt kat fasıl teras sesiz sakin. Daha ne olsun. Oldukça başarılı.
3
Y..... B......
Mekan aydinlik ve ferahti. İceri girince rahatlatici bi etkisi vardi. Fasil amaciyla gittigimiz bi yerdi ve o yonden gayet memnun ediciydi eglendiriyordu. Garsonlar gayet ilgiliydi. Mezelerden haydari, patlican, pilaki lezzetliydi. Ara sicak olarak kalamar siparis ettik ve 1,5 saat sonra geldi sicakti ancak bekledigimize degmeyecek kadar sertti. Fiyatlar klasik meyhane fiyatinda ve kalabalik gidildiginde indirim imkani sunuyor.
4
C........... C...........
Ah such a fun place for dinner! It's right in the hustle bustle of nevizade, the people working there contribute to it being lots of fun, the food is pretty decent, and there is the live music (çalgıcı) for olden golden tunes on demand. I went with my mum actually and we had a blast mother-daughter. Not the most special spot in the world but a good bit of random fun. There's Lots of noise lots of passerbys (people watching heaven- this is me and my mum's favourite activity so perfect for that!) and you will probably end up chatting to the people sitting near and around you too because it's a place buzzing with chatty energy. Raki fish again! A fun one :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım