Yükleniyor...
3.6 Puan
50 Yorum

Akdeniz Cafe & Bar

Hüseyinağa Mahallesi, Nevizade Sokak, No 13, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Ortalama tutar İki kişi için : 180.00 TL
Telefon 0212 2456170
Yorumlar (50)
1
K..... D.......
Bira tabağı çok kötü ???? tüm kızartmalar soğuk geldi kusacak gibi olduk yediğimizde. Ayrıca zaten asla menüdeki resimdeki gibi gelmiyor tabak.
1
K..... D.......
Bira tabağı çok kötü
3
F.... O.
Baktım ki asıl yorum yapmak istediğim yer kapanmış (merdiven duvarlarındaki✌???? resimleri, dikiş makinası ayaklı masalar) taksime dair hatırladığım yine en eski yerlerden birine yazayım dedim. Aseton tadı baskın ;) saçma sapan votkaları dışında söylemek istediğim; 2002 Dünya kupası Taksimdeyiz çimenlerde ama nasıl güzel.. O zaman aldığım Kırmızı-Beyaz örgülü ipim şimdi marteniçkam olsun. Ben o geçen senelerin.. #cursingisnogood Bella.
3
F.... O.
Baktım ki asıl yorum yapmak istediğim yer kapanmış (merdiven duvarlarındaki✌
4
D....... A.....
müdavim olduğumuz mekan.giriş katında oturup gerçekten buzzzz gibi fıçı bira içip arkadaşlarınızla muhabbet etmek için doğru yer. müzikleride çok iyi hafif rock ağırlıklı.vazgeçilmez mekanım ama aşçılarının acilen değişmesi lazım.
4
B....... B.......
Nevizade nin eskilerinden , ust katta canli muzik deri sofalar var. giriste sokaga karsi taburelerde bira icmek icin tercih edilebilir. Fiyat kalite ile gecer not alan bir isletme
3
H....... H.......
Nevizade sokağın tutulan mekanlarından. Oturup birkaç bira içip sohbet etmek için kalabalık, canlı bir ortam düşünüyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çalışanlar nispeten ılımlı. Fiyatlar normal. Lezzetlerse konsept dışı.
3
H.... Ş.....
Nevizade'deki klasik mekanlardan biri. Tek artısı yoldan geçerken kolundan tutup çekmiyor:) sandalyeleri oldukça rahatsız. Bütün bir gece otursak bel fıtığı olurduk heralde :) onun dışında çalışanlar ilgili, servis hızlı, fiyatlar makul
3
M...... E...
Her hafta gittiğimiz yer. Pek bir kalite-konsept söz konusu değil fakat fiyatların uygunluğu, hep aynı kişilerin gelmesi, çalışanlar ve samimi ortam bizi buraya çekiyor. Yalnız bir keresinde tereyağında karides tava söyledik şaşırtıcı derecede taze ve başarılıydı, aklınızda bulunsun. Patates, çıtır tavuk ve sosis tabağı da gayet iyi. Müzik ve konseptin ciddi manada kalite artırmaya ihtiyacı var benden söylemesi.
3
C.... C....
Terasa çıkarken baygınlık geçirebilirsiniz... Bir de o kadar merdivenin ardından hiç rahat olmayan ahşap masa ve sandalyeler olmamış. Amsterdam içtik, eh bira zaten kapalı kutu. Pek bir şeyinden bahsedemeyeceğim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım