Yükleniyor...
4.8 Puan
13 Yorum

Archeo Cafe Yorumlar

Hacımimi Mahallesi, Boğazkesen Caddesi, No: 25, Beyoğlu, İstanbul
5
D.. M..........
5
D.. M..........
5
D.. M..........
5
N.. G....
5
N.. G....
5
N.. G....
4
A..... B.....
Kendinizi müzede hissettiren ilginç bir iç mekan tasarımı var. Çalışmak için oldukça uygun bir kafe. Cortado ve mor velvet pastası ortalamaydı. Çalışanlar kibar ve güleryüzlü; en önemlisi de hayvanseverler. Hostel kafesinin sevimli kedisi Pakize için bile mekandan ayrılmak istemeyebilirsiniz. Beklen... Devamını oku
4
A..... B.....
Kendinizi müzede hissettiren ilginç bir iç mekan tasarımı var. Çalışmak için oldukça uygun bir kafe. Cortado ve mor velvet pastası ortalamaydı.
Çalışanlar kibar ve güleryüzlü; en önemlisi de hayvanseverler. Hostel kafesinin sevimli kedisi Pakize için bile mekandan ayrılmak istemeyebilirsiniz.Devamını oku
5
S..... C.....
New place in town but it's absolutely worth giving a shot. An archeology theme based cafe and also an hostel. It's very close to famous places like Taksim and Karaköy. You can enjoy cosy rooms, Turkish culture and great desserts. Strongly recommend cheesecake. Loved it. ????????????
5
S..... C.....
New place in town but it's absolutely worth giving a shot. An archeology theme based cafe and also an hostel. It's very close to famous places like Taksim and Karaköy. You can enjoy cosy rooms, Turkish culture and great desserts. Strongly recommend cheesecake. Loved it.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :