Yükleniyor...
4.8 Puan
13 Yorum

Archeo Cafe

Hacımimi Mahallesi, Boğazkesen Caddesi, No: 25, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon -
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (13)
5
D.. M..........
5
D.. M..........
5
D.. M..........
5
N.. G....
5
N.. G....
5
N.. G....
4
A..... B.....
Kendinizi müzede hissettiren ilginç bir iç mekan tasarımı var. Çalışmak için oldukça uygun bir kafe. Cortado ve mor velvet pastası ortalamaydı. Çalışanlar kibar ve güleryüzlü; en önemlisi de hayvanseverler. Hostel kafesinin sevimli kedisi Pakize için bile mekandan ayrılmak istemeyebilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek tutmadan giderseniz memnun ayrılırsınız.
4
A..... B.....
Kendinizi müzede hissettiren ilginç bir iç mekan tasarımı var. Çalışmak için oldukça uygun bir kafe. Cortado ve mor velvet pastası ortalamaydı.
Çalışanlar kibar ve güleryüzlü; en önemlisi de hayvanseverler. Hostel kafesinin sevimli kedisi Pakize için bile mekandan ayrılmak istemeyebilirsiniz.
Beklentilerinizi yüksek tutmadan giderseniz memnun ayrılırsınız.
5
S..... C.....
New place in town but it's absolutely worth giving a shot. An archeology theme based cafe and also an hostel. It's very close to famous places like Taksim and Karaköy. You can enjoy cosy rooms, Turkish culture and great desserts. Strongly recommend cheesecake. Loved it. ????????????
5
S..... C.....
New place in town but it's absolutely worth giving a shot. An archeology theme based cafe and also an hostel. It's very close to famous places like Taksim and Karaköy. You can enjoy cosy rooms, Turkish culture and great desserts. Strongly recommend cheesecake. Loved it.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım