Yükleniyor...
2
E.... E....
çalışanlar güleryüzlü, yardımcı. ortam ve iç kısım idare eder. volkan kek yedim, aşırı kötüydü. tarihi geçmiş bi kek pişirilmiş olabilir, yiyemedim. çaylarda çok baskın bir bergamot tadı var. seven için ideal olabilir, ben sevmiyorum.
Willy Wonka Chocolate adlı işletmedeki diğer yorumlar (312)
1
R.... R....
Mekanın ismi değişmiş sanırım telif yemişler. Sandallı tatlı inanılmaz kötüydü tarif edilemez derecede. Buhar çıkaran kek ise bayattı.
2
E.... E....
çalışanlar güleryüzlü, yardımcı. ortam ve iç kısım idare eder. volkan kek yedim, aşırı kötüydü. tarihi geçmiş bi kek pişirilmiş olabilir, yiyemedim. çaylarda çok baskın bir bergamot tadı var. seven için ideal olabilir, ben sevmiyorum.... Devamını oku
2
E.. E..
Kalabalık ve dar bir mekan. Yer bulmak zor. Çikolatasının tadı aşırı yoğun iki farklı tatlı denedik (mutluluk sandalı,gerçek aşk ) asla beklenen kalitede değildi.Zaten basık bir mekan olduğu için kendinizi rahat hissetmiyorsunuz, tavsiye etmiyorum.... Devamını oku
1
S.... B.....
5 arkadaş geldik kahveler çikolatalar aldık fakat resmen kovulduk. yer kalmayınca 30-40 dakika oturan müşterileri kovuyorlar gitmenizi tavsiye etmem.
4
E.. E..
Güzel bir yer ama porsiyonlar biraz küçük. Muhite göre fiyatlar biraz yüksek diyebilirim.
Tümünü gör